1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 21.10.2020
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

WOŚP 2014 W BEDFORD

wosp_bedford_koloStało się! Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w styczniu w ramach swojego 22. Finału również i w Bedford! Sztabem, utworzonym przez Business Centre Club, pokieruje Andrzej Gajosz. Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w organizacji 22 Wielkiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, jak i imprez towarzyszących, zbiórki pieniędzy i przedmiotów do sprzedaży na aukcji.

Sztab WOŚP w Bedford informuje:
Poszukujemy wolontariuszy, którzy tak jak my zechcą włączyć się do pomocy przy zbiórce pieniędzy i innych dóbr przeznaczonych na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.

Poszukujemy osób, które chciałyby zaprezentować się na naszej scenie, oczywiście za kompletną darmochę, a tym samym uatrakcyjnić nasz Wielki Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Bedford, który odbędzie się w dniu 12 stycznia 2014 r.

Poszukujemy sponsorów, którzy w ramach promocji własnego biznesu chcieliby zaprezentować się w trakcie trwania wszystkich imprez oraz Finału, wspierając jednocześnie naszą akcję w różnej formie.

Poszukujemy też osób zajmujących się promocją i reklamą, które są zainteresowane współpracą, objęciem patronatem medialnym naszej akcji.

 

Osoby i organizacje zainteresowane prosimy o kontakt:

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 07713499396

 

Sztab 22 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - Bedford UK

 

Regulamin wolontariusza dostępny tutaj: http://uploaduj.net/#!51b62

Ankieta wolontariusza do pobrania tutaj: http://uploaduj.net/#!51b63

Z regulaminem należy się zapoznać, a ankietę wydrukować, wypełnić, podpisać i dostarczyć do Sztabu lub skontaktować się ze Sztabem telefonicznie lub mailowo w celu umówienia spotkania i wypełnienia ankiety.

 

sztab_wop_bedford

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC