1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 4.3.2024
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

CUDA NA ŚWIĘTA W STUDIO BROADWAY

swieta_studio_broadway_peterborough 2Studio Broadway rozpoczęło właśnie specjalną promocję z okazji nadchodzącego okresu przygotowań i świętowania Bożego Narodzenia. Czas przedświąteczny w polskim studio fotograficznym w Peterborough będzie wypełniony atrakcjami i niespodziankami, w których chodzi nie tylko o prezenty dla siebie i innych, ale też o miłe chwile, spędzone z bliskimi osobami. Każdy będzie mógł stworzyć swoje własne fotograficzne kartki świąteczne. A na początku grudnia do studia zawita… Święty Mikołaj!

SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

W sobotę, 7 grudnia, w godzinach 10.00 – 15.00, zapraszamy wszystkich najmłodszych na spotkanie ze świętym Mikołajem, w siedzibie Studia Broadway przy 37 Broadway w Peterborough. Święty Mikołaj poświęci czas każdemu dziecku, które otrzyma pamiątkowe zdjęcie z przemiłym gościem oraz słodycze. I tutaj ważna informacja dla rodziców; Mikołaj będzie mógł obdarować dzieci także i tymi prezentami, które zostawił u Was wcześniej – w tym celu prosimy o uprzedni kontakt ze Studiem Broadway w celu zaaranżowania przekazania prezentu. Pamiątkowe zdjęcie to fotografia w formacie A4 i każdy maluch dostanie ją wydrukowaną na miejscu. Następnie, studio dostarczy zdjęcie w formie elektronicznej na adres mailowy rodziców, aby można było je przesłać dalej do rodziny czy opublikować np. na Facebooku. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich i nie ma potrzeby wcześniejszego zapisywania się na wizytę u Mikołaja. Jeśli jednak chcielibyście mieć pewność, że Wasze dziecko spotka się z Mikołajem o określonej porze i że nie będzie czekać w ewentualnej kolejce, to napiszcie lub zadzwońcie do studia fotograficznego i zarezerwujcie wcześniej czas wizyty. Koszt spotkania to £10.

 

OSOBISTA KARTKA ŚWIĄTECZNA

Gdy przychodzi Boże Narodzenie, składamy swojej rodzinie, znajomym, kolegom z pracy i wszystkim bliskim osobom najlepsze życzenia świąteczne. A gdyby tak w tym roku ciepłe słowa przekazać za pomocą oryginalnej i jedynej w swoim rodzaju, bo naszej własnej, osobistej, kartki świątecznej? Nic prostszego: pierwszy krok to umówienie się na sesję fotograficzną do Studia Broadway w Peterborough, podczas której wykonane zostaną zdjęcia, które następnie posłużą jako pocztówki świąteczne. Pozować do zdjęć można samemu, z całą rodziną, przyjaciółmi czy nawet domowymi zwierzakami. Styl sesji może być odświętny lub „na wesoło” z użyciem rekwizytów świątecznych, dostępnych w garderobie studia. Najlepsze zdjęcia, otrzymane podczas sesji, zostaną włożone na świąteczne tła i opatrzone Waszymi życzeniami (np. „Wesołych Świąt życzy rodzina…”, „Radosnych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku od…”). W sumie otrzymuje się 6 wydrukowanych zdjęć/pocztówek świątecznych wraz z kopertami. A dodatkowo, jedno zdjęcie/kartka świąteczna zostanie specjalnie przygotowana w wersji elektronicznej, aby można było się nim podzielić na Facebooku i tym sposobem złożyć życzenia wszystkim znajomym. Zapisy na sesje są już przyjmowane – koszt całości to £10. Mina dziadków z Polski, którzy otwierają kopertę i widzą kartkę świąteczną z podobizną swoich wnuków – bezcenna!

swieta_studio_broadway_peterborough

Zdjęcie bazowe, wykonane podczas sesji w studio...

swieta_studio_broadway_peterborough 3

... i już gotowa karta swiąteczna, z wykorzystaniem zdjęcia bazowego

swieta_studio_broadway_peterborough 2

Karta świąteczna "na wesoło"

swieta_studio_broadway_peterborough 4

Zdjęcie w tradycyjnym, odświętnym stylu

 

ŚWIĄTECZNE VOUCHERY UPOMINKOWE

 

Kolejna propozycja to idealny prezent, kiedy nie mamy pomysłu na podarunek świąteczny lub gdy chcielibyśmy dać wolność osobie obdarowanej w wyborze prezentu. Kupony świąteczne Studia Broadway mają wartość £40, £60, £80 oraz £100 i mogą być wykorzystane za zakup dowolnej usługi fotograficznej czy produktu (np. obraz na płótnie canvas), oferowanego przez Studio Broadway. Zakup karty upominkowej dokonuje się przez bezpieczny i szybki system Paypal. Każdy kupon jest ważny przez trzy miesiące od daty jego zakupu. Aby nabyć voucher, trzeba odwiedzić następującą stronę internetową: http://www.studiobroadway.co.uk/index.php?option=com_k2&view=item&layout=item&id=111&Itemid=249&lang=PL
A potem zdecydować, który kupon z listy podoba się najbardziej (uwaga, dostępne są wzory typowo świąteczne) i kliknąć na niego, aby następnie wybrać jego wartość, podać dane kontaktowe swoje oraz osoby obdarowanej, a na koniec napisać życzenia. Karta upominkowa zostanie doręczona do adresata przy pomocy poczty elektronicznej lub wysłana, także mailem, do osoby zamawiającej kupon, aby mogła ona potem wręczyć upominek osobiście.

 

ulotka-witeczna

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC