1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 4.3.2024
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

KULA HAIR & BEAUTY SALON

kula salon bedfordJest jedno takie miejsce w Bedford, gdzie piękno jest najważniejsze. Zapewne o nim słyszeliście, bo funkcjonuje ono z powiedzeniem na lokalnym rynku już od kilku lat a ostatnio rozszerzyło zakres świadczonych usług i dokonało pewnych zmian. To znajdujący się blisko centrum miasta, przy urokliwej ulicy Foster Hill Road, Kula Hair & Beauty Salon. Właśnie to miejsce powinni odwiedzić wszyscy, i panie, i panowie, którym zależy na pięknym wyglądzie.

Wszystko zaczęło się od salonu fryzjerskiego Kula - pierwszego polskiego salonu, otwartego w Bedford w 2010 roku. Właścicielka salonu, otwierając go miała na celu stworzenie takiego miejsca, aby klienci w pełni mogli poczuć się profesjonalnie obsługiwani. Do dziś godzi życie prywatne z pasją i stara się, by każdy klient był zadowolony.

Już od pierwszych dni działalności salonu, wzbudzał on pozytywne zainteresowanie i taki stan rzeczy utrzymuje się po dzień dzisiejszy. Miejsce „zaprasza” od samego wejścia, które jest schludne i w nietypowym, ślicznym kolorze butelkowej zieleni. A w środku na klientów czeka przestronne, profesjonalnie wyposażone pomieszczenie, w którym dbanie o piękno i relaksacja przychodzą bardzo łatwo.

Salon niedawno odnowiono i dodano dodatkowe dwa stanowiska pracy (razem są cztery). W salonie obecnie pracują trzy fryzjerki. Jedną z nich jest Agnieszka N. Technik Usług Fryzjerskich, która współpracę z Kula Salon rozpoczęła we wrześniu 2012 roku. Od tego czasu zgromadziła spore grono klientów. Duże doświadczenie zdobyła pracując w znanej Pracowni Fryzur MB w Polsce. W skład zespołu wchodzi również Agnieszka B. Czeladnik Fryzjerstwa, która swoją karierę zawodową rozpoczęła w salonie Metamorfoza w Polsce. Ma za sobą półroczny staż fryzjerski w Stanach Zjednoczonych.

Fryzjerzy Kula Salon są fachowcami w swojej profesji, którzy odpowiedzialnie podchodzą do potrzeb klientów.

Właścicielom i pracownikom udało się stworzyć wspaniały zespół i miłą atmosferę w salonie. Do każdego klienta podchodzi się tutaj indywidualnie, słucha i wspólnie wybiera najlepsze rozwiązanie. W związku z powiększeniem salonu, klienci przyjmowani są bez wcześniejszego umawiania, wciąż mile widziane są zapisy telefoniczne. Kula Salon służy fachową radą i zaprasza na darmowe konsultacje.

Kula Salon to już jednak nie tylko tworzenie pięknych fryzur. Nowością w salonie jest gabinet  kosmetyczny, prowadzony przez panią Marzenę. Pani Marzena duże doświadczenie zdobyła pracując w Polsce w SPA. W swojej branży doszła do perfekcji, jednak nie poprzestała na tym. Postanowiła wyjechać do UK, aby rozwijać swoje zdolności. By móc walczyć z problemami skórnymi i dbać o urodę każdej z pań. I nie tylko – na zabiegi pielęgnacyjne pani Marzena zaprasza także panów. Mocną stroną Pani Marzeny są zabiegi pielęgnacyjne i lecznicze na twarz, ciało, dłonie i stopy.

W Kula Beauty Salon dostępne są między innymi bardzo popularne zabiegi dla skóry suchej i atopowej. Kto taką cerę ma, ten wie, że oba te rodzaje skóry są bardzo delikatne, cienkie i wrażliwe na działanie czynników zewnętrznych. Trudność tego typu skóry polega na tym, że gruczoły łojowe nie wytwarzają wystarczająco dużej ilości lipidów, odbudowujących płaszcz ochronny na skórze. Zarówno cera sucha, jak i atopowa są bardzo wrażliwe i wymagają szczególnej opieki: są mało elastyczne, delikatne i gładkie, często pojawiają się liczne naczynia krwionośne, rozszerzone lub przebarwienia. Taka skóra łatwo ulega przebarwieniom, a pierwsze zmarszczki pojawiają się szybko – nawet od 20. roku życia!

Cerą suchą i atopową w sposób profesjonalny zajmie się właśnie Kula Beauty Salon, gdzie przy pomocy odpowiedniego sprzętu i zabiegów (m.in. mikrodembrazji, pilingu kawitacyjnego czy ultradźwięków) oraz specjalnie dobranych kosmetyków, problematyczna skóra uzyska piękny i zdrowy wygląd. Polecamy, zwłaszcza w nadchodzącym okresie jesienno-zimowym, gdy skóra sucha i cera atopowa są szczególnie wymagające.

A to nie koniec dobrodziejstw, jakie dla naszego piękna przygotował gabinet kosmetyczny. Żeby tylko wymienić manicure i pedicure hybrydowy czy hit sezonu w postaci kosmetyków z Morza Martwego.

- Zapraszamy naszych stałych, jak i nowych klientów do odwiedzenia nas w nowej odsłonie – mówią właściciele i personel salonu. - Zapraszamy również na naszego Facebooka KulaHair N BeautySalon, aby być z nami na bieżąco i śledzić nasze oferty oraz aktualne promocje. Dziękujemy naszym stałym i nowym klientom, bo to dzięki nim możemy się rozwijać i wciąż powiększać swoje kwalifikacje.

I my serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług oferowanych przez Kula Beauty Salon – w miejscu, gdzie piękno jest najważniejsze.

 

Kula Hair & Beauty Salon
22a Foster Hill Road
Bedford
MK40 2EN

Tel.: 0 75 99 700 329

 

Godziny otwarcia:

poniedziałki 14.00 – 18.00
wtorki i środy 10.00 -18.00
czwartki 10.00 - 20.00
piątki 10.00 - 20.00
soboty 9.00 – 16.00

 

fryzjer-bedford

 

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC