1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 4.3.2024
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

PRACA DLA WAREHOUSE OPERATIVES

industrious_people_praca_peterboroughIndustrious jest agencją rekrutacyjną współpracującą z szerokim wachlarzem klientów na terenie Wielkiej Brytanii. Jako godny zaufania partner, Industrious posiada kontrakty z międzynarodowymi organizacjami, między innymi największym na świecie sprzedawcą internetowym i to właśnie dla centrum dystrybucyjno-wysyłkowego w Milton Keynes poszukujemy osób do pracy w magazynie.

Kluczem do naszego sukcesu jest pozyskiwanie kandydatów z wysoką etyką pracy, zdeterminowanych do ciągłego rozwoju oraz ulepszania swojej wydajności.

Dlaczego warto pracować dla Industrious?

Oferujemy kontrakty tymczasowe z możliwością przejścia na stały kontrakt w zależności od predyspozycji kandydata.

Posiadamy wiele opcji dotyczących shiftów, co pozwala nam na dopasowanie oferty do preferencji kandydata - oferujemy pracę na pełen etat, jak i na pół etatu.

Większość wakatów to Tier 1 Warehouse Operative, wśród których minimalna stawka to £7.00 na godzinę, po 12 tygodniach wzrastająca do £8.10 dla zmiany dziennej i £9.10 dla zmiany nocnej.

Stawka za nadgodziny jest płacona dodatkowo, w zależności od ilości przepracowanych godzin jest to 1.5 lub dwukrotność stawki podstawowej.

Cenimy sobie odpowiedzialnych kandydatów, którzy okażą poświęcenie i zechcą pracować dodatkowe godziny i zmiany. Dla tych osób oferujemy miesięczne bonusy, wypłacane na podstawie wydajności, obecności w miejscu pracy oraz dla osób wykazujących się szczególnym zaangażowaniem. Doświadczenie nie jest wymagane, gdyż nasz klient zapewnia trening. Jedynym koniecznym wymogiem jest komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Aplikować można online na stronie internetowej: www.industriouspeople.com/application.htm oraz telefonicznie: 01234 212 735.

industious bedford praca nowa

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC