1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 27.2.2024
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

PIOTR NAGIEL - KONCERT

To dopiero będzie wydarzenie na początek Nowego 2013 Roku! I to wcale nie tak daleko od Bedford. Jeśli tylko przetrwamy 21 grudnia i nie spełnią się przepowiednie Majów, to 19 stycznia 2013 od godziny 18.00, w Polskim Klubie w Northampton wystąpi ponownie Piotr Nagiel z nowymi utworami. Muzyk znany ze współpracy z takimi zespołami jak Kult, Collage, Vader, Oddział Zamknięty, Wilki, Syndia, Sapo, Closterkeller, po energetycznym koncercie w 2009 roku zagranym dla publiczności w Northampton, zgodził się zagrać dla nas raz jeszcze. Ostatnio wspólny projekt Piotra i Otyli Jędrzejczak, narobił sporo zamieszania w Augustowie, gdzie był kręcony teledysk do piosenki "Dobrym być".  Teraz na żywo u nas!

Piotr jest założycielem i liderem zespołu STO%. Zespół STO% ma na swoim koncie bardzo dużo koncertów na terenie całej Polski. Od momentu założenie grupy, zespół obejrzało ponad 200 000 ludzi, dzięki koncertom plenerowym i cyklicznym pod hasłem „Nie ćpa”, którego głównym pomysłodawcą i patronem medialnym jest RADIO DLA CIEBIE. Przebój zespołu „Tylko jeden", który na liście przebojów Radia Dla Ciebie w 2009r. gościł cztery miesiące, w tym dwa na miejscu pierwszym, przyczynił się do udziału zespołu w lipcowej trasie koncertowej pod szyldem: „Pikniki RDC 2009r”. Grupa grała w towarzystwie m.in. zespołu Shakin Dudi oraz Małgorzaty Ostrowskiej.

Oczywiście Piotr pisze wciąż nowe poruszające teksty, które wzruszają, zmuszają do myślenia. Wszyscy, którzy pamiętają poprzedni koncert w Northampton, wiedzą jak energetyczne są jego występy, jak świetnie można się bawić i jak Piotr jest otwarty dla publiczności dla której występuje.

Przyszykowaliśmy z okazji koncertu niespodziankę!

Wśród wszystkich posiadaczy biletów zostanie w trakcie trwania występu wylosowana super nagroda!

Zapraszamy wszystkich do Klubu Polskiego w Northampton (Craven Street, NN1 3EZ) 19 stycznia 2013 od godz. 18.00.

Bilety w cenie 7 funtów, można zamawiać telefonicznie pod numerem 0 7526 007 834. W dniu koncertu bilety po 9 funtów.

Serdecznie zapraszamy!

Organizatorzy

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC