1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 4.3.2024
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

WIOSKA PRZEKLĘTYCH

Przy okazji Halloween zapraszamy do zapoznania z projektem „31.10.  Halloween po polsku”, w którym udział wziął felietonista PMagazynu, Arek Siedlecki. „Wioska przeklętych” jest zbiorem opowiadań, opublikowanych w formie ebooka, bez DRM, bez ograniczeń i co najważniejsze – zupełnie za darmo! Przed autorami, Kinga Ochendowska (redaktor zbioru) postawiła zadanie: mieli napisać opowiadanie, którego akcja rozgrywa się w Strzyżewie, niewielkiej wsi na południu Polski. Wsi znanej szerzej pod nazwą „Wioska przeklętych”, w której magia, horror i zbrodnia znajdują się na porządku dziennym...

„31.10.  Halloween po polsku” jest projektem mającym na celu z jednej strony aktywizację środowiska autorów, z drugiej strony umożliwienie nawiązania bezpośredniego kontaktu z czytelnikami. Nie jest działaniem komercyjnym, lecz formą zabawy, mającej przynieść radość i rozrywkę wszystkim uczestniczącym w niej stronom. Dlatego też, w tym roku organizatorzy projektu zdecydowali się na przyjęcie do grona autorów nie tylko już znanych pisarzy, lecz również debiutantów, fascynatów słowa lub po prostu zeszłorocznych czytelników.

Autorzy mieli ograniczoną wiedzę na temat tego, o czym piszą pozostali uczestnicy – mogli, co najwyżej wchodzić w interakcje z postaciami, które przypadły w udziale innym. W ten sposób powstała książka, po którą możecie właśnie sięgnąć.

Zapraszamy na stronę projektu na FB:

http://www.facebook.com/halloween.po.polsku

Tam możecie spotkać się z Arkiem oraz z pozostałymi autorami opowiadań, wymienić opinie i uwagi a przede wszystkim - wziąć udział w konkursach i wygrać wspaniałe, książkowe nagrody!

 

A skąd ściągnąć „Wioskę przeklętych”?

http://virtualo.pl/31_10_wioska_przekletych/i122641/

Pozostaje pytanie: Jak czytać tę książkę? Nasza książka jest publikacją elektroniczną dostępną w formacie PDF oraz ePub, co pozwala czytać ją na większości dostępnych czytników, iPadach, iPhone’ch, iPodach oraz komputerach PC i Mac.

Wybierzcie się w podróż do Strzyżewa, gdzie czekają na Was autorzy - niech prowadzą Was błędne ścieżki!

Happy Halloween!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC