1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 16.4.2021
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

NADCHODZI “YUMA” – WYGRAJ BILETY!

Czy marzy się Wam, aby w naszym miejskim kinie obejrzeć projekcję polskiego filmu? Jeśli tak, to Wasze życzenie spełni się już za moment! Z przyjemnością informujemy, że za parę dni, w kinie Cineworld, będzie można zobaczyć film „Yuma”. To wspaniały obraz filmowy, ze znakomitą obsadą i wciągającą fabułą. O szczegółach przeczytajcie poniżej – my tymczasem mamy dla Was podwójne zaproszenie do kina!

„Yuma” to połączenie kina akcji, komedii i romansu, które przyprawi o zawrót głowy fanki Jakuba Gierszała - laureata Złotej Kaczki, Nagrody Publiczności im. Zbyszka Cybulskiego oraz tytułu Shooting Star 2012, przyznawanego  najbardziej utalentowanym młodym europejskim aktorom na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie.

Akcja filmu rozpoczyna się trzy lata po upadku PRL. Zyga (Gierszał) ma serdecznie dość oglądania kolorowego świata tylko w młodzieżowych pismach.  Z pomocą kumpli, a także obrotnej ciotki (Katarzyna Figura), zostaje królem „jumy” – drobnych kradzieży tuż za Odrą. Proceder szybko się rozpowszechnia, miejscowość Zygi dokonuje prawdziwego skoku cywilizacyjnego, a lokalny król jumaczy zyskuje powszechny szacunek i powodzenie u płci pięknej (o jego serce wojują w filmie Karolina Chapko i Helena Sujecka). Wkrótce jednak młodym i gniewnym wspólnikom Zygi (Krzysztof Skonieczny i Jakub Kamieński) przestaną wystarczać markowe ubrania i elektronika. Gdy wejdą w drogę rosyjskim gangsterom pod wodzą nieobliczalnego Opata (najbardziej demoniczna rola w karierze Tomasza Kota), a regularnie okradani Niemcy wprowadzą szczelniejszą ochronę przed rabusiami, zabawa w policjantów i złodziei zmieni się w niebezpieczną rozgrywkę...

Produkcją filmu zajęła się firma YETI FILMS przy współudziale Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej oraz Czeskiego Państwowego Funduszu Wspierania i Rozwoju Kinematografii. Za dystrybucję filmu w UK odpowiada Giant Film, www.giantfilm.co.uk.

Emisja filmu rozpocznie się od 31 sierpnia i potrwa przez około dwa tygodnie.

WYGRAJ PODWÓJNY BILET!

Mamy dla Was do wygrania podwójny bilet na emisję filmu „Yuma” w kinie w Bedford. Jeśli chcielibyście go wygrać, to odpowiedź na następujące pytanie..

„Kto jest reżyserem filmu Yuma?”

.. prześlijcie wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Czekamy do 30 sierpnia.

 

yuma, yuma w uk, bedford, polonia, bedfordp.com, polski film

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC