1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 27.2.2024
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

BEDFORD RIVER FESTIVAL

Czas na festiwalowe świętowanie w Bedford! Tegoroczna edycja Bedford River Festival powinna w dniach 21 – 22 lipca przyciągnąć ponad 300,000 zwiedzających. Wszystko rozpocznie się o godzinie 11.30, kiedy to po raz pierwszy od 2004 roku festiwalowa parada przejdzie High Street i zakończy się na Embankment. Kolorowy pochód różnych grup z Bedford i okolic narobi dużo pozytywnego i pożytecznego (dochód z parady zostanie przeznaczony na lokalne organizacje charytatywne) hałasu podczas przemarszu De Parys Avenue.

Po raz kolejny możemy spodziewać się na Embankment miksu stoisk sklepowych i warsztatowych, sprzedawców balonów, osób malujących twarze, muzyki, rozrywki, zjeżdżalni dla dzieciaków, sportu i historii. No i oczywiście aktywności toczących się na Great Ouse, w tym wyścigu smoczych łodzi w sobotę. Spektakularnie zapowiada się parada oświetlonych łodzi wieczorem, również w sobotę.

W związku z olimpiadą w Londynie, wokół Castel Mound rozbije się wioska – Heritate Village – a w niej z kolei starożytni Grecy z mnóstwem atrakcji do zaprezentowania zarówno dorosłym, jak i dzieciom.

Spróbujemy swoich sił w różnych aktywnościach, począwszy od sztuk walki po line dancing (rodzaj tańca country i western). Wszystko dzięki wiosce sportowej. Tutaj zapraszamy szczególnie to osoby, które zainteresowane są grą w rugby – czekać na Was będą przedstawiciele Rugby Football Union.

Sponsor festiwalu, firma FujiFilm otworzy przed zwiedzającymi specjalną strefę, gdzie miłośnicy fotografii znajdą m.in. poradę na temat kreatywnego druku.

W ramach festiwalu powstanie także Community and Chill Out Villages – to już na Mill Meadows. Ich głównymi atrakcjami będą: scena cyrkowa, stoiska grup społecznych, zjeżdżalnie i wiele innych.

Więcej informacji na stronie: http://www.bedfordevents.co.uk/ .

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC