1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 4.3.2024
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

TWOJE BAJKOWE WAKACJE

Trwa wakacyjna zabawa PMagazynu, dzięki której dwie osoby spędzą tegoroczny urlop na Majorce. Jeśli chcielibyście wziąć udział w konkursie, wystarczy uzbierać cztery kupony konkursowe z wydań wydrukowanych w okresie maj – sierpień oraz przesłać je na adres redakcji miesięcznika. Więcej informacji znajdziecie w czerwcowym wydaniu PMagazynu, dostępnym pod następującym linkiem: http://issuu.com/pmagazyn/docs/pmag22_web . Swoją drogą, czy myślicie już o wakacjach? Czy macie je zaplanowane? A może brakuje Wam pomysłu na to, gdzie pojechać? Poniższy artykuł może Wam pomóc, jeśli z planami wakacyjnymi jesteście jeszcze w przysłowiowym „lesie”.

Urlop powinien oznaczać przede wszystkim przyjemność i jak najmniejszą ilość stresu. Aby to osiągnąć, warto pomyśleć o powierzeniu przygotowań wakacyjnych profesjonalistom. Do tego grona zalicza się lokalne Biuro Podróży Fairytale Travel. I to z kilku powodów. Pewnie wszyscy słyszeli już o problemach finansowych i zamykaniu niejednokrotnie renomowanych i pomniejszych biur podróży oraz o związanych z tym utrudnieniach ich klientów – turystów. Polska agencja, prowadzona przez panią Monikę, należy do dużej firmy turystycznej Not Just Travel oraz Hays Travel i dzięki temu posiada zabezpieczenia ABTA i ATOL. Dla turystów, którzy wybiorą usługi Fairytale Travel – oznacza to 100% bezpieczeństwo finansowe.

Wasz urlop może zostać zaplanowany dosłownie w jeden dzień – tyle zajmuje dopełnienie formalności w polskim biurze podróży. Dodatkowo, można skorzystać z profesjonalnej porady konsultantów, którzy doradzą najlepszą opcję wakacyjną, biorąc pod uwagę Wasze wymagania oraz budżet.

A gdzie można pojechać? Dokąd dusza zapragnie! Biuro jest w stanie sprostać największym wyzwaniom związanym z podróżami. A dla Was to szansa zwiedzenia najdalszych zakątków świata. Póki co, „pozwiedzajcie” internetowo, korzystając z elektronicznej wyszukiwarki ofert wakacyjnych Fairytale Travel: http://www.notjusttravel.co.uk/default.aspx?&aff=11062 .

Zapraszamy także do kontaktu z panią Moniką pod numerem telefonu 07896062429 oraz do odwiedzenia strony internetowej biura podróży: www.fairytaletravel.co.uk .

 

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC