1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 22.5.2024
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

POSITIVE IMAGES

Dlaczego przyjechaliście do UK? Jak Wam się tutaj podoba? Czy łatwo Wam było odnaleźć się w tutejszej rzeczywistości? A może macie ochotę podzielić się swoją historią z innymi? Jeśli tak, to właśnie nadarza się okazja. Brytyjski Czerwony Krzyż zaprasza do wzięcia udziału w części projektu Positive Images, który przewiduje nakręcenie czterech krótkich edukacyjnych filmów, dotyczących migracji w Europie.

Przedsięwzięcie skupia się na pozytywnym przekazie i służyć będzie nauczycielom oraz wychowawcom jako materiał pomocniczy przy nauczaniu młodych ludzi o zagadnieniach związanych z migracją.

Filmy staną się częścią kampanii, która rozpocznie się w grudniu 2011 i o której można poczytać tutaj: http://www.redcross.org.uk/positiveimages . Każdy film potrwa 3-4 minuty, zostanie przetłumaczony na około dziesięć języków europejskich i umieszczony na stronie British Red Cross. Styl filmów utrzymany będzie w szybkiej i dynamicznej konwencji – głównym przesłaniem ma być pozytywny, duży wkład emigracji dla społeczeństwa oraz potrzeba szacunku i równego traktowania wszystkich ludzi.

Brytyjski Czerwony Krzyż szuka osób, które chcą opowiedzieć:

- o tym, dlaczego opuściły swój kraj

- o swojej pozycji w UK i o tym, ile i co ona dla nich znaczy

- o podróży do Europy/UK i o tym, jak im na początku było w innym miejscu i jak zdołali się przystosować do nowej rzeczywistości

- o swoim zawodzie i wykształceniu w ojczystym kraju oraz tutaj, w Anglii

Osoby, które chciałyby wystąpić przed kamerą, muszą być pewne siebie i dobrze mówić w języku angielskim.

Ze względu na grupę docelową, do której kierowane są materiały video, idealnymi osobami do przeprowadzenia wywiadu będą osoby do 25 roku życia, z którymi młodzież łatwiej się zidentyfikuje.

Organizatorzy projektu chcieliby rozpocząć filmowanie oraz wywiady z zainteresowanymi osobami już w przyszłym tygodniu – sprawa zatem jest pilna.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w inicjatywie, kontaktu i wysyłania zgłoszeń do pani Sany Serroukh, British Red Cross, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , 07908 700 164.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC