1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 19.1.2022
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

FOTORELACJA Z PRZEDSTAWIENIA

jez3Dnia 19 maja, w St. Cuthbert’s Hall, odbyło się przedstawienie Teatru Włóczykij pt.: „Przygody jeża spod miasta Zgierza”. Pani  Ewa Zielińska – aktorka, reżyserka i animatorka kultury,  z pełnym zaangażowaniem i ekspresją przedstawiła przepiękną i wzruszającą opowieść o tym,  jak trudno jest żyć bez rodziny. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z przedstawienia.

Wszyscy zgromadzeni z zaciekawieniem oglądali przygody tytułowego jeża. Podczas poszczególnych etapów spektaklu muzyka, a także dźwięki i kolory przyrody, przeplatały się wzajemnie, tworząc niezapomniane wrażenia. Najbardziej aktywne były dzieci, które z chęcią brały udział w przedstawieniu oraz warsztatach plastyczno-psychologicznych, integralnej części spektaklu.

Pod koniec spotkania dzieci przekazały pani Ewie piękny bukiet kwiatów - wyraz wdzięczności i uznania.

Po warsztatach wszyscy zgromadzeni zostali zaproszeni  na poczęstunek. Dzięki uprzejmości pań: Julii Dylewskiej, Anny Górniak, Marzeny Maćkowiak, Dominiki Oblickiej, Zofii Pawlik widzowie mogli skosztować domowej roboty pysznych ciast. Dzieci natomiast otrzymały słodkości, które ufundowała sieć sklepów spożywczych w Bedford Nasza Biedronka.

Serdecznie dziękujemy za liczne przybycie, wspaniałą atmosferę, uśmiech na twarzach i świadomość, że wydarzenia kulturalne, zwłaszcza dla najmłodszych, są w Bedford potrzebne.

Z pozdrowieniami

Organizatorki: Agnieszka Haremza, Julianna Jasińska, Zuzanna Sowińska-Tissler

 

jez2

jez1

jez3

jez4

jez5

jez6

jez7

jez8

jez9

jez10

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC