1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 12.7.2020
MIEJSCE REKLAMA  
 
 
 
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

 

 

 

POLECANE

Bezdomny Polak z Bedford potrzebuje pomocy

help bedfordNasza redakcja otrzymała prośbę o pomoc w odnalezieniu jedynej krewnej bezdomnego Polaka z Bedford. Poniżej przedstawiamy treść wiadomości i prosimy samą zainteresowaną bądź osoby, które ją znają, o kontakt.

„Zwracam się do Szanownego Państwa w bardzo nietypowej sprawie. Pilnie potrzebne jest nawiązanie kontaktu z Panią Pauliną Błaszczyk, która mieszka w Bedford. Spotkałem dzisiaj w godzinach nocnych starszego bezdomnego człowieka, był trzeźwy, rozmawiał bardzo rzeczowo. Na skutek wypadku przy pracy stracił wszystko. Ta pani jest jego siostrzenicą i chyba jedynym żyjącym członkiem rodziny. Bezdomny wspomniał, że na pewno zaoferowałaby mu pomoc i jedynym problemem jest brak umiejętności nawiązania kontaktu drogą internetową oraz nieznajomość dokładnego adresu zamieszkania Pani Pauliny. Uprzejmie proszę o pomoc w nagłośnieniu sprawy celem nawiązania kontaktu z Panią Pauliną. Mężczyzna nazywa się Grzegorz Wróbel".

Informacje w w/w sprawie przyjmujemy mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez naszą stronę na Facebooku: https://www.facebook.com/bedfordpl.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC