1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 12.7.2020
MIEJSCE REKLAMA  
 
 
 
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

 

 

 

POLECANE

CCLEANER

Image CCLEANER
Jest to pierwszy z serii  publikacji na temat niezbędnego oprogramowania  do  prawidłowego działania komputera.  Wszystkie opisywane programy narzędziowe można sobie ściągnąć z  Internetu. Są to programy darmowe i  ogólnie dostępne .

Na pierwszy „ogień „ chciałem przedstawić  program CCleaner.

Ten prosty programik naprawdę może nam ułatwić życie z komputerem . Jest to program do czyszczenia komputera z przeróżnych  śmieci , które zwalniają komputer i tym samym staje się on mało efektywny i zaczyna nas irytować.

CCleaner  pomaga w usunięciu z dysku jak i pamięci komputera  pozostałości programów   które wykasowaliśmy nieumiejętnie. Za jego pomocą też  odinstalujemy  niepotrzebne już programy. Możemy też wyczyścić „rejestry” – są to miejsca gdzie spotykają się wszystkie zainstalowane składniki w naszym komputerze.

Najczęściej spotykanym błędem u nie doświadczonego użytkownika  jest kasowanie programów , a nie ich odinstalowywanie. Bardziej  poglądowo wygląda to tak : podczas kasowania oprogramowania większa cześć i tak zostaje w komputerze , choć tego nie widzimy.

Przypomina to trochę sytuację z  wyrywaniem  chwastów w ogródku. Kasowanie to nic innego jak ułamanie chwasta przy gruncie. Powoduje to że roslina pozostając w ziemi i tak zajmuje miejsce w naszym ogródku.

Podczas odinstalowywania  wyrywamy całą  roślinę nie pozostawiając śladu po niej w systemie jak i na dyskach twardych.

Opisywany  program usuwa te właśnie „korzenie” z naszego komputera .Posiada on jeszcze kilka innych funkcji , jak np.: kasowanie  cookis . Ciasteczka  po „ naszemu” to nic innego jak  informacje zapisane w postaci plików – co oglądaliśmy na stronie internetowej , w jakim miejscu itd…

Czasami nie czyszczony komputer  osoby która dość intensywnie używa Internetu , zaczyna zwalniać i brakuje miejsca na dysku . Wystarczy uruchomić wspomniany program lub w opcjach ustawić  żeby sam czyścił nam system i dyski , przy uruchamianiu komputera .

Program pracuje pod każdym systemem  typu Windows . Posiada on menu w języku polskim , wiec nie powinie  stwarzać problemów nawet osobie mało zaawansowanej w obsłudze komputera pod kontem  jego serwisowania.

ImageCCleaner można pobrać ze strony producenta
Jest  programem bezpłatnym i można go używać bez licencji i dodatkowych opłat.

W razie napotkania jakichkolwiek problemów z instalacją lub użytkowaniem proszę pisać

Na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Możecie też nadsyłać pod podany adres swoje propozycje i zapytania  o czym chcielibyście  się dowiedzieć w tym dziale .


Comments are now closed for this entry

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC