1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 12.8.2020
MIEJSCE REKLAMA  
 
 
 
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Turniej piłkarski PAF Bestpol Cup 2014 w Bedford

turniej pilkarski bedford 3To dopiero będzie wydarzenie! Turniej piłkarski PAF Bestpol Cup 2014 odbędzie się już w niedzielę, 28 września, w godzinach 11.00 – 16.00 w St John Rigby School przy Polhill Avenue w Bedford (MK41 9DQ). Sportowo, impreza przeznaczona jest dla roczników U5, U7, U9, U11 i U13, a swój udział w turnieju zapowiedziały polskie akademie futbolowe z Northampton, Londynu, Wakefield, Coventry, Wrexham, Brighton, Manchesteru i PAF Bedford oraz dwie miejscowe angielskie szkółki. Organizatorzy przygotowali także wspaniałe atrakcje towarzyszące sportowym zmaganiom.

Podczas turnieju skosztujemy polskiego jedzenia, które serwować będzie restauracja Milena. 

Swój pawilon z przekąskami i napojami będzie miał również polski sklep Bestpol, główny sponsor turnieju.

Dla wszystkich chętnych pań i nie tylko, swoje stoisko udostępni salon fryzjersko-kosmetyczny Euphoria.

Dzięki profesjonalnym fotografom ze Studia Broadway można będzie sobie zrobić zdjęcia z koszulkami i gadżetami piłkarskimi.

O godzinie 12:00 profesjonalna instruktorka, pani Katarzyna Walusiak przeprowadzi pokaz Zumby.

Swoje boisko będzie miał również polski STRONGMEN z Bedford, Andrzej GIANT Krasowski, który przeprowadzi konkurs dla chętnych tatusiów i nie tylko. Dla zwycięzcy przewidziana jest atrakcyjna nagroda.

Polska Szkoła Sobotnia przy PLCA zapewni następujące atrakcje dla dzieci: malowanie piaskiem oraz robienie warkoczyków.

Podczas turnieju będzie dostępna wielka loteria piłkarska. Tutaj symboliczny funt może zapewnić nam wygraną szalików reprezentacji Polski, piłek i wielu innych piłkarskich gadżetów.

Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na leczenie Nikolki, walczącej z rakiem. W trakcie turnieju będzie zbiórka pieniędzy na jej leczenie. Prezes PAF Bedford, Bartosz Frąckowiak, przekaże piłkę z podpisem Roberta Lewandowskiego na aukcję, z której dochód zostanie oczywiście przekazany na pomoc dla dziewczynki. Na licytacji znajdzie się również wyjątkowa koszulka z autografami piłkarzy Lecha Poznań z 2014 roku – to podarunek od pani Marzeny Maćkowiak i jej rodziny.

turniej pilkarski bedford

 

TianDe zapewni chętnym rewelacyjne zabiegi Spa na dłonie za symbolicznego £1! Całkowity dochód  za wykonywane zabiegi, ma się rozumieć, zasili konto Nikolki!

Nagłośnieniem imprezy zajmie się Gajosz Najlepsze Imprezy.

 

Nasza strona ma przyjemność bycia patronem medialnym turnieju i w związku z tym zapraszamy serdecznie Polaków z Bedford i nie tylko na to sportowo-rozrywkowe wydarzenie. Do zobaczenia w niedzielę, 28 września!

 

turniej pilkarski bedford 1

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC