1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 29.10.2020
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Jubileuszowy Bedford River Festival

bedford river festival 2018W tym roku minie czterdzieści lat, odkąd jedno z najpopularniejszych wydarzeń w Bedford odbyło się po raz pierwszy. Takie urodziny zobowiązują, zatem od tegorocznego Bedford River Festival możemy się wiele spodziewać. Znamy już zarys atrakcji dla gości, którzy tłumnie przybędą na Embankment w dniach 14-15 lipca.

W 2016 roku (a przypomnijmy, że festiwal ma miejsce co dwa lata), wydarzenie przyciągnęło uwagę ponad 350,000 gości, cieszących się miksem muzyki, karnawału i żeglarstwa.

Nowością w tym roku będzie zaprezentowanie zdolności lokalnych artystów i rzemieślników w St Mary'S Garden, a także Continental Market czyli targ z produktami z całego świata.

Dodatkowo, w 2018 roku obchodzimy setną rocznicę zakończenia I wojny światowej. W związku z tym podczas festiwalu, w Heritage Village, pojawi się ponad 50 rekonstruktorów – możemy spodziewać się pokazów wojennych oraz wystaw.

I jak zawsze, ogromna część atrakcji odbędzie się na wodzie. Nie zabraknie tradycyjnego wyścigu smoczych łodzi w sobotę oraz wyścigu tratw w niedzielę. Slalom kajakowy, parada oświetlonych łodzi na dokładkę oraz spektakularny pokaz fajerwerków w ramach zakończenia wydarzenia.

Te osoby, które chcą zapisać się na wyścig, zaprezentować swoją firmę podczas wydarzenia bądź stać się wolontariuszem, proszone są o kontakt i wysłanie wiadomości na adres events(@)bedford.gov.uk. Zapraszamy także do śledzenia strony Bedford River Festival 2018 na Facebooku.

 

bedford river festival 2018 slider

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC