1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 4.3.2024
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

Oficjalne otwarcie Riverside Bedford

riverside 2017Przed mieszkańcami Bedford weekend wypełniony serią atrakcji z okazji oficjalnego otwarcia Riverside – miejsca usytuowanego przy brzegu rzeki Great Ouse, naprzeciw St Mary's Gardens, z restauracjami, kinem, hotelem i otwartą przestrzenią do publicznego użytku przy wodzie. Restauracja Wagamama, Zizzi, MEXico oraz Miller & Carter, Gourmet Burger Kitchen, Vue Cinema i Premier Inn – przyciągają gości już od lipca, jednak teraz nadszedł czas, aby dopełnić formalności.

Dzisiaj burmistrz Dave Hodgson uroczyście przeciął wstęgę i wyraził nadzieję, że mieszkańcy miasta tłumnie przybędą w sobotę i niedzielę, aby sprawdzić, co Riverside ma do zaoferowania. Zapowiedział również, że Riverside będzie się wciąż rozwijać i stanie się jednym z kolejnych powodów, aby odwiedzić Bedford.

W sobotę szykujmy się na degustację przepysznych potraw, oferowanych przez wszystkie restauracje w Riverside oraz na rozrywkę w wykonaniu artystów ulicznych. Rozdawane będą również vouchery do wykorzystania w sklepach i firmach oraz szansa na wygranie bezpłatnych posiłków w restauracjach, biletów do kina oraz noclegu w hotelu. W St Mary's Gardens zagości zabawa dla dzieci. Ciekawe atrakcje zapowiadają się także na rzece. Zapraszamy od południa do godziny 17:00.

Kontynuacja świetnej zabawy nastąpi w niedzielę, również od południa do godziny 17:00. Żeby wymienić tylko gigantyczne gry planszowe dla całej rodziny, zorbing, pogaduszki z lokalnymi artystami oraz prezentacje lokalnych grup sportowych.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny – nie zapłacimy także za większość atrakcji na miejscu. Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj.

riverside 2017 plakat

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC