1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 4.3.2024
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

Nowa kawiarnia w centrum Bedford

sundaes gelato bedfordSłodkości nigdy nie za wiele, prawda? Dlatego też już za moment zagościmy w nowej kawiarni, serwującej przepyszne desery i lody, która powstaje właśnie przy ulicy Silver Street w Bedford, tuż obok rzeźby srebrnych twarzy. To będzie szósty bar deserowy w sieci Sundaes Gelato, obok kawiarni w Oxford, Bristol, Sheffield, Norwich i Basingstoke. 

Czego możemy spodziewać się po nowym miejscu? Inne bary w sieciówce serwują przede wszystkim smaczne lody, a w tym takie, które smakiem odpowiadają popularnym łakociom. Jest zatem duże prawdopodobieństwo, że niedługo przy Silver Street będziemy pałaszować lody Milky Way, KitKat, Kinder Bueno czy Bounty.

Nazwa zobowiązuje, więc Sundaes Gelato specjalizuje się też w tworzeniu ogromnych i bogatych deserów lodowych.

Urządza przyjęcia urodzinowe dla dzieci oraz zaprasza na sorbety, napoje mleczne (milkshake) czy gorące ciasto na ciastka z lodami i polewą.

Dokładna data otwarcia nie jest jeszcze znana, w lokalu trwają jednak prace remontowe; wstawiono czerwone kanapy do siedzenia, rośliny i ekrany telewizyjne. Na zewnątrz natomiast wisi już szyld firmy.

Sundaes Gelato liczyć może na słodkie sąsiedztwo; Gallone's Parlourw Arkadzie, Dessert Island przy St Loyes Street czy Checkers przy Broadway.

 

sundaes gaelato bedford slider

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC