1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 4.3.2024
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

High Street Showcase ponownie w Bedford!

bedford showcase 2017W obecnym klimacie ekonomicznym, gdzie główne ulice innych brytyjskich miast walczą z powolnym wymieraniem, nasza High Street ma się całkiem nieźle – a sobotnie wydarzenie, na które zapraszamy już teraz, jest kolejną okazją, aby pokazać, co w centrum Bedford jest najlepsze.

Wydarzenie, dodajmy; bezpłatne, na którym mile widziani będą wszyscy mieszkańcy naszego miasta.

Festiwal spowoduje sobotnie zamknięcie High Street dla ruchu samochodowego. Na miejscu pojawią się lokalni przedsiębiorcy i usługodawcy w liczbie ponad trzydziestu, aby zaprezentować swoje dokonania oraz zachęcić do kupna produktów czy skorzystania z usług. Wielu z nich zaoferuje duże rabaty i upusty cenowe – zatem miejcie oczy szeroko otwarte.

Ta doroczna impreza, organizowana przez Bedford Borough Council, zapewni spora dawkę zabawy i rozrywki dla wszystkich. Będzie malowanie twarzy, zajęcia artystyczne, wyścigi z jajkiem oraz wesołe miasteczko dla dzieci. Dla dorosłych przewidziano targ rękodzieła, zajęcia sportowe (m.in. grę w golfa czy tenisa stołowego), prezentacje militarne oraz ciekawe występy muzyczne.

High Street Showcase odbędzie się w sobotę, 3 czerwca, w godzinach 9:30 – 16:30. Zamknięcie głównej ulicy, od skrzyżowania z St. Peter's Street do północnej części St. Paul's Square, a także Mill Street do wysokości Duke Street, nastąpi w sobotę, od 6:00 do 19:00.

Mapa imprezy:

mapa bedford showcase 2017

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC