1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 6.8.2020
MIEJSCE REKLAMA  
 
 
 
  SHA baner
 
Opiekun srodowiskowy
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Bedford River Festival już za miesiąc!

river festival bedford 2016Wyobraźcie sobie, że goście tego największego wydarzenia cyklicznego w naszym mieście przyjeżdżają na nie z dalekich zakątków – podczas, gdy my mamy je na wyciągnięcie ręki. Tym bardziej warto w tym roku pojawić się na Bedford River Festival, odbywającym się w dniach 16-17 lipca. Dwa lata temu publiczność dopisała w liczbie 250,000 osób. Czy w tym roku również zostanie pobity rekord frekwencji?

Na wydarzenie do tej pory zapisało się ponad 100 łodzi. Tłocznie zapowiada się także niedzielna, festiwalowa parada karnawałowa. Pochód sponsorowany przez Tesco, zostanie poprowadzony przez uznany Bedford Pipe Band i przejdzie przez De Parys Avenue oraz The Embankment. Aby było jeszcze ciekawej i bardziej kolorowo, w paradzie w tym roku ponownie wezmą udział pojazdy czy jeżdżące platformy.

To na lądzie – woda natomiast nie pozostanie dłużna, bo również i tam odbędzie się popularna iluminowana parada łodzi, a także slalom kajakowy, pokaz poduszkowców czy wyścig smoczych łodzi.

Obok Castle Mound rozłoży się Heritage Village czyli ciekawa, historyczna rekonstrukcja Bedford z XI wieku. Nie zabraknie symulacji bitew, demonstracji broni i opowieści o dawnych czasach.

Podczas festiwalu, na trzech scenach muzycznych, zaprezentuje się aż 65 lokalnych zespołów.

Możemy liczyć na rozrywkę dla dzieci, wesołe miasteczko, pokaz sztucznych ogni, niezliczoną ilość stoisk handlowych czy na możliwość zjedzenia i wypicia czegoś naprawdę smacznego oraz na wiele, innych atrakcji.

Zapraszamy!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC