1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 4.3.2024
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

Bedford zagrało dla Gerarda

piknik bedford mainNiedzielne spotkanie na charytatywnym pikniku w Domu Polskim okazało się pełnym sukcesem. We wspaniałej rodzinnej atmosferze, zostały zebrane pieniądze potrzebne dla chorego na raka Gerarda. I nie jest to, całe szczęście, mała kwota! Serdecznie zapraszamy do obejrzenia i przeczytania fotrorelacji, przygotowanej przez organizatorkę wydarzenia, Małgorzatę Baryłę:

Zanim bedę dziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tak udanego spotkania, chcę napisać kilka słów o chłopaku, dla którego robiłam to wydarzenie.

Gerard nie bardzo wierzył w to, że ktokolwiek zechce mu pomóc. Stwierdził, że ma już swoje lata, więc ludzie wolą pomagać dzieciom, które zmagają się z taką samą chorobą. Ale nie wiedział, że w Bedford mieszkają wspaniali ludzie, dla których pomoc znaczy dokładnie pomoc. To spotkanie to wielka nadzieja dla Gerarda, bo oprócz zebranej kwoty £2350, podarowaliscie także swój kawałek serca dla niego i za to wam serdecznie dziękuję.

Podziękowania dla Dom Polski i Gajosz Najlepsze Imprezy, a także wspaniałych dziewczyn z Runtofun. Bardzo chcę podziękować Basi i Iwonie z Nasz Sklep Milton Keynes, Wisła Polish Shop, Martynka, Beauty Salon Euphoria, Soprano Kebab House, FM Cosmetics, Kula Salon, Tiande Kamil, portal www.bedfordpl.com, nasz wielki Andrzej Krasowski, Piotrek Dj Kangur, Natalia Jajuga, Paulina Kijo, nasz kucharz Zoran Balog i Emir Ramic, Robert Bednarz, Elwira Blewińska, Jasvir Virdi, Sasa Ramic, Spiżarnia u Damiana i wszystkim paniom, które upiekły pyszne ciasta Mariola, Katarzyna, Ania, Madzia, Edyta, Ania, Justyna, Monika, Andrzej, Wika, Shannon, Zaynah, Ania. Wielkie podziękowania dla wspaniałego zespołu LOKALNI oraz wielkie podziękowania dla naszych wolontariuszek Magdalena Kowalska, Patrycja Plenkiewicz, Monika Sokołowska, Aneta Koziel, Monika Witkowska, Gosia Braszczyk.

W barze Domu Polskiego można ciągle jeszcze kupić puszkowe piwo, a pieniadze ze sprzedaży zasilą konto Gerarda.

 

piknik bedford 1

 

piknik bedford 2

 

piknik bedford 3

 

piknik bedford 5

 

piknik bedford 6

 

piknik bedford 7

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC