1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 6.3.2021
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

Charytatywna majówka w Bedford

gery bedfordW niedzielę, 1 maja, w Domu Polskim przy Ashburnham Road odbędzie się Majowy Piknik Charytatywny, z którego cały dochód przeznaczony zostanie na leczenie Gerarda (Gerego) Godka. Gery choruje na złośliwego guza mózgu, ma całe życie przed sobą i wiele marzeń, które chciałby spełnić. Z pomocą nas wszystkich, w pierwszy dzień maja możemy zrealizować to największe – powrót do normalnego życia!

Gery w Polsce wykorzystał już wszystkie możliwości leczenia, w tym chemioterapię i radioterapię. Nadzieję jednak daje mu nowoczesna metoda leczenia NanoTherm w Niemczech - niestety koszt terapii wynosi aż 40 tys euro. Ta kwota wykracza poza jego możliwości finansowe. Dlatego też rodzina i przyjaciele, mieszkający w Bedford, organizują zbiórkę pieniędzy.

To szansa, abyśmy mogli ponownie pokazać swoją siłę i dobre serce, a przy okazji dobrze się bawić. Zapraszamy na piknik rodzinny z mnóstwem atrakcji dla dzieci i dorosłych, dobrym tradycyjnym jedzeniem i super muzyką.

W programie:
- Rodzinne grillowanie,
- Pieczenie prosiaka,
- Pokaz prawdziwego polskiego Strongmana - Andrzeja Krasowskiego
- Wata cukrowa,
- Lody włoskie,
- Zabiegi kosmetyczne,
- Napoje zimne i gorące,
- Dobra muza w wykonaniu zespołu HORIZONT, teraz pod nazwa LOKALNI
- Tradycyjne tańce i piosenki w wykonaniu zespołu dziecięcego PROMETHIDION
- Zabawa KaRaOkE dla dzieci i dorosłych,
- Zabawy dla dzieci w wykonaniu Run to Fun,
- Wspaniałe ciasta i ciasteczka,
- Loteria fantowa

Sponsorami wydarzenia są: Dom Polski w Bedford, Nasz Sklep Milton Keynes, Wisła Polish Shop Bedford, Tiande, FM Cosmetics, Run to Fun, Gajosz Najlepsze Imprezy, Soprano Kebab House, Beauty Salon Euphoria i inni.

 

gery bedford plakat

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC