1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 4.3.2024
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

Polecane na weekend – Dzień Ojca w Bedford

dzien ojca bedford lutonTen weekend w Bedford i okolicach na pewno nie będzie należał do nudnych, a od ogromu atrakcji sobotnich i niedzielnych wprost może rozboleć głowa. W niedzielę świętujemy bowiem Dzień Ojca. W naszym przeglądzie poświęcamy dużo miejsca tym imprezom i promocjom, które pozwolą na świetne spędzenie czasu z tatą. Zapraszamy do lektury i życzymy udanego weekendu!

Zaczynamy od tego, co tatusiowie lubią najbardziej lub prawie najbardziej, a więc od jedzenia. Dzień Ojca to doskonała okazja, aby zabrać tatę do baru czy restauracji, zwłaszcza że przy tej okoliczności oferowane są atrakcyjne zniżki cenowe:

HARVESTER (1 Riverfield Drive, Bedford, MK41 0UE)
Bezpłatny posiłek dla taty w niedzielę, 21 czerwca, po godzinie 18.30. Do wyboru takie pozycje z menu, jak burgery, żeberka czy bekon. Szczegóły oferty wraz z kuponem uprawniającym do darmowego posiłku:
http://www.harvester.co.uk/restaurants/eastofengland/theorchardbedford/offers/fathers-day-free-meal

TOBY CARVERY (403 Goldington Road, Bedford, MK41 0DS)
W niedzielę, 21 czerwca, po godzinie 18.00 ( a także po tej samej porze w sobotę) ojcowie mogą liczyć na potężną, gratisową dokładkę do zamówionego wcześniej posiłku w Toby Carvery w postaci mięsa, kiełbaski lub Yorkshire pudding. Wystarczy zapisać się do newslettera i otrzymać odpowiedni kupon, z którym potem należy udać się do restauracji:
http://www.tobycarvery.co.uk/goldingtonbedford/offer/fathersday2015/

PARK INN (2 Saint Mary's Street, Bedford MK42 0AR)
Restauracja hotelowa, River View Restaurant, zaprasza na 3-daniowy lunch w niedzielę, w godzinach 12.30 – 14.30. Ojcowie do posiłku otrzymają piwo lub lampkę wina. A po obiedze – kawa. Koszt to £18.95 za dorosłego, dzieci w wieku 5-12 lat zjedzą za £10 a poniżej 5. roku życia – za darmo. Rezerwacje przyjmowane są pod numerem telefonu 01234 799988.

 

Jeśli tato jest miłośnikiem prędkości i szybkich aut, to wymarzonym sposobem spędzenia Dnia Ojca może okazać się wizyta na torze rajdowym Bedford Autodrome (Thurleigh Airfield Business Park, Bedford, MK44 2YP). Poniżej podajemy link do strony internetowej, na której wyszczególnione zostały specjalne oferty i pakiety dla ojców w dniu ich święta, od koloru do wyboru:
http://msv-staging.motorsportvision.co.uk/information/father's-day-ideas.aspx

 

Wyzwanie dla tatusiów (choć nie tylko) czeka w niedzielę, w miejscowości Flitton, położonej nieopodal Bedford. Wyzwanie głównie fizyczne, dodajmy, bo chodzi o wyścig z... ziemniakami. Kwestia jest prosta – trzeba pokonać określony dystans niosąc ze sobą worek ziemniaków o wybranej wadze. Wyścigów będzie kilka i możemy wybrać, fo którego chcilibyśmy się zapisać:
http://flittonpotatorace.co.uk/page3.htm 
Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne i mnóstwo dobrej zabawy.
Równolegle, z okazji Dnia Ojca, tatusiowie mogą spróbować swoich sił w podnoszeniu sztangi z ziemniaczanym obciążeniem (w sumie 50 kg). Tutaj zwycięży ten, kto wyciśnie najwięcej powtórzeń w ciągu jednej minuty, a następnie, po 30-sekudnowej przerwie, również w czasie jednej minuty, wypadnie najlepiej w tzw. martwym ciągu. Koszt uczestnictwa w konkursie to 3 funty a wygrać można złoty karnet/członkostwo w Flitwick Leisure Centre na okres 3 miesięcy.
Przy dojeździe do Flitton, prosimy użyć następującego kodu do nawigacji: MK45 5DD.

 

Tatę – fana motoryzacji – warto zabrać w niedzielę do Woburn Abbey. Tam bowiem odbywa się wystawa aut klasycznych. Zaprezentowanych zostanie ponad 500 samochodów, zaróno w formie statycznej (wystawa), jak i mobilnej (parada). Będzie dużo aut amerykańskich, sportowych, militarnych, a także niezwykłych motocykli. Wstęp w godzinach 10.00 – 16.00, w cenie £8 dorośli i £4 dzieci.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC