1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 4.3.2024
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

Polecane na weekend w Bedford (30-31 maja)

kreatywny weekendOstatni weekend w maju obfituje w ciekawe wydarzenia w Bedford. Warto skorzystać z zaprezentowanych przez nas propozycji spędzenia czasu w sobotę i niedzielę, choć pogoda zapowiada się w kratkę. Hasło dla najbliższych dwóch dni brzmi: kreatywność. Muzyczna, artystyczna, plastyczna i dziecięca. O szczegółach przeczytacie poniżej, a my życzymy Wam, jak zwykle, udanego weekendu!

Chyba każdy z nas lubi pastelowe i słodkie babeczki. Czas jednak na zmianę i na słodkości w stylu rock 'n roll! W tą sobotę będziemy mogli nauczyć się dekorowania słodkości w buntowniczy sposób; trupie czaszki, wzory rodem z tatuaży i inne, odjechane elementy są wręcz wskazane. Podczas dwugodzinnych warsztatów uczestnicy udekorują rożnymi sposobami sześć babeczek. Zajęcia odbędą się w Higgins Bedford przy Castel Lane, w godzinach 14.00 – 16.00. Koszt uczestnictwa to 45 funtów. Bilety można zakupić tutaj:

http://www.restorationcake.co.uk/classes/rockabilly-rebel-cupcakes/#.VWgmHM_tlBe

Ta sobota to również ostatnia szansa na zobaczenie wyjątkowej wystawy artystycznej lokalnych twórców oraz na zakupienie dla siebie lub na prezent tego dzieła, które przypadnie nam do gustu (dajmy, że po bardzo korzystnych cenach!). Wystawa odbywa się w The Art Centre przy Howard Street w Bedford.

W myśl tego, że coś się kończy, a coś zaczyna – również w sobotę, zapraszamy Was tym razem na inaugurację innej wystawy. Złożą się na nią zdjęcia panoramiczne, wykonane przez fotografa Darrena Lee Marsha, celebrujące związek naszego miasta z rzeką Ouse. To jednak nie wszystko, bo wystawie towarzyszyć będzie instalacja video, muzyka oraz poezja (również zainspirowane Great Ouse). Całość zobaczymy od tej soboty do 25 czerwca w Animal Gallery przy Castle Lane w Bedford.

Ga Ga czyli hołd dla Queen – to kolejna propozycja weekendowa, która powinna zadowolić fanów legendarnego zespołu. Muzycy, zrzeszeni w „tribute band”, wystąpią Bedford Corn Exchange w sobotę, o godzinie 19.30 i gwarantują perfekcyjne wykonanie najważniejszych przebojów Queen. Bilety w cenie 16 funtów dostępne są na stronie internetowej Bedford Corn Exchange oraz w kasie. 

A na koniec, coś dla dzieci, które już w ten weekend mogą zyskać nowego, pluszowego przyjaciela. Wystarczy udać się do centrum ogrodniczego Frosts w Bedford albo w sobotę, albo w niedzielę i wziąć udział w zabawia „Build a Buddy”. Dzieci otrzymają do wyboru pluszowego szczeniaczka lub kotka, z których stworzą swoje zwierzaki. Każdy będzie miał swój własny „akt urodzenia” oraz pudełko, w którym nowego członka rodziny dzieci zabiorą do domu. Na najmłodszych czeka także półgodzinna zabawa taneczna z grami – wszyscy podczas niej otrzymają ciasteczka w kształcie zwierząt oraz squash do picia. Centrum zaprasza dzieci o godzinie: 11.00, 12.30, 14.00 i 15.30. Koszt to £9.99.Adres: Frosts, Sandy Road, Bedford, MK44 3QP.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC