1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 4.3.2024
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

Niespodzianka i dzień otwarty w Polskiej Szkole Sobotniej PLCA w Bedford

tymoteusz plcaWiosna zawitała do nas na dobre, a wraz z nią miła niespodzianka!!! PLCA, czyli Stowarzyszenie Kultury i Języka Polskiego w Bedford ma przyjemność poinformować, że w pierwszą sobotę po feriach wielkanocnych, czyli 18 kwietnia będzie po raz drugi gościł polski Teatr Balbina. Dokładnie rok temu teatr opowiedział młodym widzom, zgromadzonym w Polskiej Szkole PLCA historię „Księżniczki na ziarnku grochu”. Tym razem przedstawi przygody misia Tymoteusza w spektaklu pt ,,Tymoteusz wśród ptaków".

Twórcy tego przedstawienia zapewniają, że oprócz zabawnego charakteru, opowieść o misiu porusza uniwersalne tematy: tolerancji, odpowiedzialności, zaufania i relacji dzieci z rodzicami.

Radość jest tym większa, gdyż dzięki inicjatywom całej społeczności PLCA organizowanym przez ostatni rok, bilet dla dziecka z Polskiej Szkoły PLCA wynosi symboliczny 1 funcik, a dla chętnych osób spoza szkoły tylko 3 funty!!

Przedstawienie Teatru Balbina pokazywane było na Festiwalu Teatrów Dla Dzieci 2003 w Kangasali (Finlandia), Festiwalu Todo Para Ninos 2005 w Mexico City i Morelii (Meksyk), oglądała je także widownia w Estonii, Litwie i Łotwie oraz w Szkołach Polskich w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Spektakl odbędzie się 18 kwietnia o godzinie 12.15 w siedzibie Polskiej Szkoły Sobotniej przy PLCA.
Adres:
Beauchamp Middle School
Hawk Drive, MK41 7JE

W celu rezerwacji biltetu należy wysłać maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wydarzenie to jest wspaniałą okazją do odwiedzenia Polskiej Szkoły Sobotniej przy PLCA i zobaczenia z bliska jak wygląda sobotnia nauka i zabawa.

Właśnie 18 kwietnia po spektaklu, dyrekcja szkoły zaprasza na Dzień Otwarty, podczas którego można będzie uzyskać informacje o szkole, jej działalności, nie tylko edukacyjnej, ale także kulturalnej oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy na rok szkolny 2015/16.

Więcej informacji o działalności szkoły, imprezach i inicjatywach podejmowanych przez PLCA oraz zdjęcia można zobaczyć na www.polish-culture.com , profilu fb ThePLCA, czy klikając baner na stronie Bedfordpl.com. Można również napisać maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwonić 07935643005.

Stowarzyszenie Kultury i Języka Polskiego w Bedford
PLCA

zapisy plca

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC