1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 4.3.2024
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

W sobotę bawimy się na Festiwalu Świątecznym w Bedford!

mikolaj bedfordJuż tylko krótkie chwile dzielą nas od tegorocznej edycji Festiwalu Świątecznego – wydarzenia organizowanego przez Stowarzyszenie Kultury i Języka Polskiego w Bedford (PLCA). W sobotę, 13 grudnia, o godzinie 15.00, mieszkańcy naszego miasta spotkają się przy muzyce, dobrym cieście i aromatycznym grzańcu, by radośnie przeżyć rodzinne chwile wraz ze świętym Mikołajem!

Choć atrakcji będzie mnóstwo, to jednak wiodącą stanie się możliwość spotkania z Mikołajem, który rozda dzieciom paczki i zrobi sobie z maluchami zdjęcia. Warto przypomnieć, że podarunki zostały ufundowane przez polski sklep BestPol Delicatessen, który dodatkowo przekaże część wartości paczek na rzecz Polskiej Szkoły Sobotniej przy PLCA.

W tym roku Festiwal Świąteczny odbędzie się Church Lane Community Centre (koło ALDI) od godziny 15.00. Czeka nas moc świątecznych atrakcji: występy dzieci, loterie fantowe, kawiarenka, malowanie pierniczków itd.

UWAGA! Ze względu na ogromne zainteresowanie wydarzeniem, potrwa ono o godzinę dłużej, niż oryginalnie planowano, a zatem do godziny 18.00.

Wszystkich najserdeczniej zapraszamy i życzymy magicznej, świątecznej zabawy!

festiwal switeczny plca

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC