1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 29.10.2020
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Zwycięzca Lotto poszukiwany

national lottery bedfordJeśli w ostatnim czasie postanowiliście spróbować swojego szczęścia, nabywając kupon National Lottery, to koniecznie sprawdźcie, czy nie widnieją na nim liczby 07, 22, 30, 38, 42, 47 wraz z bonusową 14. Właśnie ten wynik w losowaniu z dnia 14 marca wzbogacił kogoś o równy milion funtów. Szczęściarz nie zgłosił się jednak jeszcze po swoją wygraną.

Wiadomo jedynie, że kupon został sprzedany na terenie Bedford Borough. Jego nabywca ma czas do 10 września 2020, aby odebrać swój milion. W przeciwnym razie, cała kwota wraz z odsetkami zostanie przekazana na fundusz National Lottery, z którego finansowane sa różne projekty w całym UK.

Jeżeli jednak zwycięzca wie o swoim farcie, ale z jakiegoś powodu nie posiada już kuponu – to powinien złożyć pisemny wniosek do organizatora loterii w ciągu 30 dni od losowania.

National Lottery przypomina i zachęca, aby rezultaty losowań sprawdzać online lub przez aplikację.

national lottery bedford slider

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC