1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 4.3.2024
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

Świąteczna iluminacja Bedford 2018

swiatla bedfordCzas rozpocząć sezon świąteczny w naszym mieście! Serdecznie zapraszamy na uroczyste uruchomienie miejskiej iluminacji świątecznej, które odbędzie się w czwartek, 22 listopada, jak zwykle przy Embankment. Wydarzeniu towarzyszyć będzie szereg atrakcji, które wprawią mieszkańców Bedford w prawdziwie świąteczny nastrój.

W czwartek, w godzinach 15:00 – 19:00, czeka nas bezpłatna świąteczna zabawa przy Harpur Square oraz w okolicy sklepu Boots. Nie obędzie się bez obecności najważniejszego gościa czyli świętego Mikołaja, który przybędzie w saniach ze swoim reniferem. Kto chce, może skorzystać z możliwości zrobienia sobie zdjęcia w śnieżnej kuli. Popodziwiamy też bańki mydlane, które świecą w ciemności oraz spotkamy się z Batmanem i Spidermanem.

swiateczna iluminacja bedford 2018 slider

Tuż po godzinie 19:00 przy Embankment, gdy iluminacja zostanie odpalona, na niebie zobaczymy pokaz fajerwerków.

Warto dodać, że w dniu wydarzenia, od godziny 18:00, mieszkańcy naszego miasta skorzystają z bezpłatnych miejsc postojowych w Harpur Centre oraz na parkingach należących do Bedford Borough Council (z wyjątkiem River Street i St Marys Garden).

swiateczna iluminacja bedford 2018 plakat

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC