1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 27.2.2024
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

„Bohemian Rhapsody” z polskimi napisami w UK

bohemian rhapsody pl ukW historii muzyki nie było i zapewne nie będzie drugiej takiej osobowości. Freddie Mercury do dziś jest idolem wielu, choć od jego śmierci minęło już 27 lat. Film na podstawie życiorysu muzyka od lat był oczekiwany przez jego fanów. W końcu przyszedł na niego czas - „Bohemian Rhapsody” z polskimi napisami zobaczymy w kinach w UK w czwartek, 8 listopada i w niedzielę, 11 listopada.
Film nie zostanie niestety pokazany na naszych miejskich dużych ekranach – na seans zapraszamy do najbliższego kina w Luton:
Data: czwartek, 8 listopada
Miejsce: Cineworld Luton, The Galaxy, 1 Bridge St, Luton LU1 2NB
Godzina: 17:40
Czas trwania: 2 godz. 14 min.
Bilety: w cenie £11.70 dostępne na stronie https://www.cineworld.co.uk/films/bohemian-rhapsody-with-polish-subtitles

„Bohemian Rhapsody” to niezwykła opowieść o powstałym w latach 70. XX wieku zespole Queen i jego frontmanie Freddiem Mercurym, który zapisał się w historii muzyki popularnej jako jeden z najlepszych wokalistów. W rolę Mercury’ego wcielił się amerykański aktor Rami Malek znany m.in. z serialu TV „Mr. Robot”.

Film ukazuje błyskotliwą karierę zespołu, który dzięki ikonicznym utworom i rewolucyjnemu brzmieniu wspiął się na szczyty sławy, dopóki skandalizujący styl życia Mercury’ego nie postawił wszystkiego pod znakiem zapytania.

Triumfalny powrót zespołu podczas koncertu na rzecz Live Aid z udziałem cierpiącego na śmiertelną chorobę Mercury’ego wszedł na trwałe do historii muzyki rockowej i po dziś dzień stanowi źródło inspiracji dla wszystkich tych, którzy czują się inni, niepoprawnych marzycieli i wielbicieli muzyki na całym świecie.

bohemian rhapsody pl uk plakat

bohemian rhapsody pl uk slider

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC