1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 27.2.2024
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

Ciężarówka Coca-Coli w Milton Keynes

ciezarowka coca cola 2017Od lat jej pojawienie się w reklamie na ekranach telewizorów zapowiada zbliżające się święta Bożego Narodzenia ("Holidays are coming!"). Mowa oczywiście o legendarnej, czerwonej, świecącej ciężarówce Coca-Coli. Taką właśnie po raz kolejny zobaczymy w Milton Keynes za miesiąc. A przywiezie ona ze sobą nie tylko świąteczny nastrój, ale również całą moc atrakcji.

Ciężarówka Coca Coli wyruszy w trasę po Wielkiej Brytanii 11 listopada. Odwiedzi 42 lokalizacje, w tym Milton Keynes w dniu 15 grudnia. Niestety, Bedford zabrakło na tegorocznej trasie.

Aby zobaczyć pojazd, trzeba będzie udać się do Xscape Milton Keynes. Ciężarówkę zobaczymy w godzinach 11.00 – 19.00 i zrobimy sobie zdjęcia na jej tle. Ekipa Coca-Coli rozda nam darmowe, wybrane napoje słynnej marki, które wypijemy w prawdziwie śnieżnej i świątecznej scenerii.

Do tej pory świąteczna ciężarówka przyjechała do 397 przystanków na brytyjskich trasach, które trwają każdego listopada i grudnia od 2011 roku. Na jej liczniku widnieje 730 tys przejechanych mil. Pojazd ma 4,1 m długości i waży ponad 13 ton. Do jego oświetlenia potrzebnych jest 372 żarówki i 8,772 lampek choinkowych.

 

ciezarowka coca coli 2017

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC