1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 2.6.2020
MIEJSCE REKLAMA  
 
 
 
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Spotkanie Klubu Fotografii Artystycznej

klub fotografii lutonJeśli interesujecie się fotografią oraz postrzeganiem świata za pomocą obiektywu, to spieszymy donieść, że w niedalekiej okolicy funkcjonuje Klub Fotografii Artystycznej. Jego członkowie spotkają się na kolejnym spotkaniu w piątek, 3 marca, o godzinie 18.00, w restauracji Gospoda przy 28 Chapel Street w Luton. Zapraszamy do przyłączenia się do tej ciekawej inicjatywy.

O Klubie można dowiedzieć się więcej z artykułu, opublikowanego na naszej siostrzanej stronie, który możecie przeczytać tutaj.

Podczas spotkania, oprócz spraw organizacyjnych, zostanie poruszony temat przyszłych plenerów fotograficznych – również tego najbliższego, odbywającego się w Londynie, w niedzielę, 5 marca. To właśnie wtedy w stolicy chętni zmierzą się z wykonywaniem zdjęć przy zastosowaniu długiego czasu otwarcia migawki.

Klub powstał w Luton i tutaj ma swoją siedzibę. Większość jego członków również pochodzi i mieszka w najbliższej okolicy. Mile widziany będzie jednak każdy, kto chciałby uczestniczyć w działaniach, spotkaniach, plenerach i warsztatach, bez względu na adres zamieszkania.

Klub prowadzony jest w języku polskim.

Komentarze   

0 #1 Bartek 2017-03-08 10:34
Szkoda ze nie moglem uczestniczyc, niestety pobyt w Polsce mi to uiemozliwil. Mialem nadzieje ze moze sa wsrod klubowiczow fuji maniacy :) Coz moze nastepnym razem i mam nadzieje ze spotkanie bylo owocne. Oby wiecej tego typu zjazdow fotomaniakow.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC