1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 7.8.2020
MIEJSCE REKLAMA  
 
 
 
  SHA baner
 
Opiekun srodowiskowy
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Gigantyczne pieniądze do wygrania w brytyjskim Lotto

lotto ukZawrotna kwota 57.8 milionów funtów jest do wygrania lub podzielenia w sobotnim losowaniu brytyjskiej loterii National Lottery. Szczęśliwy zwycięzca, który zgarnie wygraną, nie tylko pobije rekord lotto ustanowiony w 1995 roku, ale także otrzyma dwa razy więcej niż zwycięzcy dziesięć lat temu!

A to nie koniec sobotnich niespodzianek. Organizatorzy loterii przygotowali także Lotto Millionaire Raffle, gdzie jedna osoba może wygrać milion funtów, a dwadzieścia innych po £20,000.

Skąd taka kolosalna suma do wygrania? Aż 13 razy z rzędu w losowaniach nikomu nie udało się wytypować szczęśliwej szóstki. W międzyczasie suma do wygrania skumulowała się i przekroczyła 50 milionów funtów. W takiej sytuacji regulamin loterii przewiduje, że w następnym losowaniu (w tym wypadku w sobotę, 9 stycznia), nagroda musi trafić w czyjeś ręce; albo jako pojedyncza wygrana dla kogoś, kto wytypował sześć liczb, albo jako kwota rozdzielona wśród tych, którzy trafili piątkę.

W ostatnim losowaniu, na kilkadziesiąt milionów funtów połakomiła się tak wielka liczba osób, że strona internetowa National Lottery została zablokowana. Wyobraźcie sobie, że loteria sprzedawała około 200 losów w jedną sekundę, na godzinę przed wieczornym losowaniem. Około godziny 18.00 nastąpiła awaria strony, uniemożliwiająca kupno losów przez około dziesięć minut. Wygrywającymi, środowymi numerami były liczby: 8, 30, 40, 50, 54, 57 i tzw. bonus ball 13.

Ponad pięćdziesiąt milionów funtów może spełnić marzenia na niewyobrażalną skalę. Poprzedni zwycięzcy, którzy otrzymali o wiele mniejsze nagrody, zdołali zabezpieczyć swój byt, zorganizować bajeczne wakacje czy stać się swoim własnym szefem. Dla przykładu; Susan Herdman, była fryzjerka, która wygrała 1.2 mln funtów w 2001 roku, zainwestowała swoje pieniądze w hobby czyli amatorskie wyścigi motorowe. A Nikki Otterburn, milionerka z 2001 roku z sukcesem prowadzi szkółkę jazdy konnej. Ted i Marilyn Newton spożytkowali część ze swojej 7.9-milionowej wygranej na zakup terenu leśnego dla lokalnych dzieci i skautów.

Swojego szcześcia w zdobyciu nagrody pieniężnej może spróbować każda osoba, która ukończyła 16. rok życia i fizycznie znajduje się w UK czy na Isle of Man.

Więcej informacji na temat losowania znajdziecie na stronie: www.national-lottery.co.uk.

Powodzenia :)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
Opiekun srodowiskowy
ABC