1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 12.7.2020
MIEJSCE REKLAMA  
 
 
 
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Soprano Kebab House – pierwszy polski take away w Bedford

soprano bedford 5Już w najbliższą sobotę, 20 czerwca, o godzinie 12.00, swoje podboje otwiera dla gości pierwszy polski take away z prawdziwego zdarzenia w Bedford. Żeby zjeść kebab w tureckiej bułce z oryginalnym sosem czosnkowym lub na talerzu z frytkami i surówkami, nie trzeba będzie latać już do Polski. Dzień otwarcia przyniesie ze sobą wiele atrakcji, zatem zapraszamy bardzo serdecznie. Zanim opowiemy Wam o menu Soprano, mała rada: nie czytajcie tego na pusty żołądek!

Porządność kebabów w każdym aspekcie gwarantuje kucharz Soprano, który swoje doświadczenie zdobywał w Polsce przez okres ostatnich 20 lat.

W menu nowego polskiego miejsca na mapie kulinarnej Bedford, obok kebaba, znajdziemy także świeże i chrupiące zapiekanki 30 cm oraz... półmetrowe (!) dla tych wybitnie głodnych.

Warto o ich wyjątkowym smaku przekonać się w dniu otwarcia, gdy załoga Soprano przygotuje specjalnie świeżutkie zapiekanki w sprzedaży jedynie za symbolicznego funta (do wyczerpania zapasów)!

Dodatkowo; hamburgery z mięskiem przyrządzane własnoręcznie i hot-dogi w pysznej bułeczce.

Na kawoszy czekać będzie Soprano Americano, kawa, za którą zapłacicie tylko raz - każda dolewka będzie za free.

Wśród wszystkich klientów, którzy odwiedzą kebab w sobotę i niedzielę, Soprano wylosuje 2 szczęśliwców – otrzymają oni voucher na darmowe kebaby przy następnej wizycie.

Soprano Kebab House odnajdziecie przy 97 Midland Road w Bedford, MK401BZ (w pobliżu sklepu Wisła).

A tymczasem zapraszamy do polubienia strony Soprano Kebab House na Facebooku:
https://www.facebook.com/pages/Soprano-Kebab-House/1624256824485946 

 

soprano bedford

Artykuł sponsorowany

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC