1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 25.10.2020
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Restauracja Smoke Shack nowym punktem na mapie kulinarnej Bedford

smoke shack bedfordNowa restauracja w stylu amerykańskim, której motywem przewodnim jest kuchcenie oparte na grillowaniu oraz wędzeniu, zacznie przyjmować rezerwacje gości już w ten weekend. Mowa o Smoke Shack BBQ, Grill & Smokehouse czyli restauracji przy 12 Mill Street. Lokal w Bedford ma już swój odpowiednik w Stony Stratford – tamtejsze miejsce zdobyło nie tylko uwielbienie klientów, ale też kilka cennych wyróżnień, m.in. za debiut restauracyjny.

Smoke Shack zostało stworzone przez Terry'ego Pritcharda (szefa kuchni) oraz Darrena Isaaca (odpowiedzialnego za marketing). Pomysł urodził się przy radosnej okazji czyli na ślubie pewnej młodej pary w Norwich w 2012 roku. Przez dwa kolejne lata przyjaciele wspólnie i bez wytchnienia pracowali nad koncepcją restauracji. Chcieli jednego: aby było to miejsce dla absolutnie wszystkich, ze znanym i zaskakującym jednocześnie menu oraz z wyjątkową, czy wręcz niespotykaną, jakością potraw.

Obaj panowie wychodzą z założenia, że świetne jedzenie powinno być proste, za smakiem większym od jego ceny, serwowane z uśmiechem, w tętniącej życiem i sprzyjającej nawiązywaniu nowych znajomości atmosferze, do której zawsze chętnie się wraca.

Menu restauracji przedstawia się zachęcająco; począwszy od nachos czy skrzydełek kurczaka na przystawkę, poprzez żeberka, cały wachlarz hamburgerów, hot-dogów oraz propozycji z grilla, na sałatkach i deserach kończąc. Pełen spis dań można znaleźć pod tym linkiem:
http://www.smoke-shack.co.uk/main

Restauracja otwarta będzie przez siedem dni w tygodniu:
poniedziałki – piątki: lunch w godzinach 12.00 – 15.00 oraz kolacje od 17.30 do 23.00
soboty: 12.00 – 23.00
niedziele: 12.00 – 20.00

smoke shack bedford

smoke shack bedford 1

smoke shack bedford 2

smoke shack bedford 3

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC