1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 4.3.2024
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

Polecane na długi weekend majowy w Bedford

bankholiday ukJak my lubimy długie weekendy, prawda? Nawet wtedy, gdy pogoda płata figle, zawsze dzieje się coś interesującego. Podczas zbliżającego się majowego bank holiday weekend, i Bedford, i całe hrabstwo może pochwalić się całkiem niezłą ilością ciekawych wydarzeń. Wszyscy powinni być zadowoleni, ponieważ dla każdego znajdzie się coś miłego. Przechodząc do konkretów poniżej, w naszym przeglądzie sobotnich, niedzielnych i poniedziałkowych atrakcji, życzymy udanego długiego weekendu!

 

Na początek przypominamy, że wciąż trwa piwny festiwal w Bedford, o którym już pisaliśmy:
http://bedfordpl.com/index.php?option=com_content&view=article&id=2970:przed-nami-8-edycja-piwnego-festiwalu-w-bedford&catid=104&Itemid=276 

Co?
Dzień darmowych komiksów
Gdzie?
Close Encounters, 59 Midland Road, Bedford
Kiedy?
Sobota, 2 maja, od 9.30
Za ile?
Wstęp bezpłatny
Opis:
Sklep zaprasza miłośników komiksów i nie tylko do przyjścia i zabrania ze sobą do domu egzemplarzy zupełnie za darmo. Tegop samego dnia, Close Encounters urządzi wyprzedaż innych tytułów za połowę ceny. To się nazywa okazja!

Co?
Car boot
Gdzie?
St Mark’s Church & Community Centre Calder Rise/Avon Drive, Bedford, MK41 7UY
Kiedy?
Poniedziałek, 4 maja, 9.00 – 12.30
Za ile?
Bilet w cenie 40p.
Opis:
Wyprzedaż car boot

Co?
Targ staroci
Gdzie?
Dunstable Leisure Centre, Court Drive, Dunstable, Bedfordshire LU5 4GP
Kiedy?
Poniedziałek, 4 maja, od godziny 9.00
Za ile?
Bilet w cenie 2 funtów za osobę, dochód zostanie przeznaczony na cele charytatywne
Opis:
Będzie to targowisko rzeczy używanych, staroci i antyków. Wśród wszystkich stoisk może trafić się jakaś cenna perełka, więc na pewno warto przybyć na miejsce i trochę poszperać w przedmiotach „z duszą”.

Co?
Spotkanie ze świnką Peppą
Gdzie?
Woburn Safari Park
Kiedy?
Poniedziałek, 4 maja
Za ile?
Dzieci do 3 lat – wstęp bezpłatny, pozostałe dzieci £14.99 i dorośli £19.99. Wszystkie bilety należy zarezerwować na stronie:
https://online1.venpos.net/Woburn/ShowPage.aspx?LID=1&PID=5f2ddcea-b8ed-44eb-bc17-e1a7e38f3871&_ga=1.194406893.1140253047.1430506087
Opis:
Świnka Peppa odwiedzi swoich najmłodszych fanów w Woburn Safari Park (Elephant Meadow). To też doskonała okazja na zwiedzenie safari, jeśli jeszcze tam nie byliście. Podczas spotkania lektor przeczyta dzieciom przygody ukochanej świnki. Peppa pojawi się na miejscu w kilku odstępach czasu w ciągu całego dnia.

Co?
Majówka w Wilden
Gdzie?
Wilden Village Hall, High Street, Wilden, MK44 2PB
Kiedy?
Poniedziałek, 4 maja, od godziny 13.00
Za ile?
Wstęp bezpłatny dla dzieci, dorośli zapłacą po funcie
Opis:
Przed nami jeden z najlepszych wiejskich festynów w okolicy. Rozpocznie się o godzinie 13.00, kiedy to orkiestra The Bedford Pipe Band oraz tancerze wykonujący tradycyjny taniec Maypole poprowadzą pochód ulicą High Street z lokalnej szkoły do village hall. A potem już sama rozrywka. Ta dla dzieci uwzględniać będzie pokazy magika, spotkanie ze zwierzętami, polowanie na skarby, gry oraz loterie. Wszyscy goście będą mogli spróbować domowych wypieków, słodyczy czy dżemów. Będzie także można kupić zabawki, rośliny czy książki. Na miejscu również grill.

Co?
Otwarcie sezonu w Shuttleworth
Gdzie?
The Shuttleworth Collection, blisko Biggleswade, SG18 9EP
Kiedy?
Niedziela, 3 maja, od godziny 9.00 (pokazy zaczynają się o 14.00)
Za ile?
Osoby poniżej 16 roku życia mają bezpłatny wstęp, dorośli £28
Opis:
Pokaz powietrzny, na rozpoczęcie sezonu, poświęcony upamiętnieniu 70. rocznicy zakończenia II wojny światowej. Dodatkowo wystawa pojazdów wojennych oraz bufet w stylu lat 40. ubiegłego wieku i muzyka wykonywana na żywo. Więcej o biorących udział w pokazie samolotach i samochodach tutaj:
http://www.shuttleworth.org/events/premiere/ 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC