1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 20.10.2020
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Polecane na weekend w Bedford (25-26 kwietnia)

weekend peterboroughPrzed nami kolejny weekend i choć zapowiada się pogoda w kratkę, to jednak organizatorzy imprez oraz wydarzeń w naszym mieście stanęli na wysokości zadania. I tak oto, podczas kolejnych dwóch dni, otrzymamy możliwość wzięcia udziału w lokalnym targu, wystawie w galerii, zakupach muzycznych czy też koncercie SKA. Życzymy wszystkim udanego weekendu i zapraszamy do zapoznania się z wybranymi propozycjami ciekawego spędzenia soboty oraz niedzieli.

Weekendowy przegląd atrakcji zaczynamy od targu lokalnych farmerów i rolników, który odbędzie się w niedzielę, 26 kwietnia, w godzinach 10.00 – 15.00, w Willington Home and Garden (109 Bedford Road, Willington, MK44 3PR). Jeśli cenicie lokalne produkty i zdrową żywność, to ta propozycja jest właśnie dla Was. Producenci sprzedawać będą po obiecanych, niskich cenach takie produkty, jak warzywa, owoce, jedzenie wegetariańskie oraz wegańskie, domowe słodycze, żywność bezglutenową, miód, sery (w tym wędzone) i przyprawy. Słowem; mniam!

Dla tych spragnionych wrażeń bardziej duchowych, organizatorzy przygotowali wyjątkową wystawę, której hasłem przewodnim są Włochy. Na to wydarzenie zapraszamy do Eagle Gallery (101 Castle Road), w sobotę, 25 kwietnia, w godzinach 10.00 – 17.30. Obrazy, fotografie, tkaniny, rzeźby czy ceramika – wszystko bardzo włoskie i wszystko w jednym miejscu.

Jeśli natomiast szukacie i chcecie kupić dobre płyty CD oraz winyle, to zapewne ucieszy Was wiadomość o tzw. „pop-up shop”, który zagości w sobotę, 25 kwietnia, w godzinach 10.00 – 18.00 w The Lane przy Castle Quay. Koniecznie zajrzyjcie, bo można będzie zdobyć prawdziwe muzyczne perełki!

A skoro oscylujemy wokół muzyki, to należy napisać o świetnym koncercie w Bedford Corn Exchange, w sobotę, 25 kwietnia, o godzinie 19.00. Właśnie wtedy na scenie królować będzie SKA czyli styl – prekursor reagge. Przed publicznością zaprezentuje się Neville Staple Band, Ruts DC, New Groove Formation oraz inni. Bilety w cenie 20 funtów. A tutaj mały przedsmak muzyczny:

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC