1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 6.8.2020
MIEJSCE REKLAMA  
 
 
 
  SHA baner
 
Opiekun srodowiskowy
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

„Tam, gdzie da się żyć” – film o emigrantach, który nikogo nie pozostawi obojętnym

tam gdzie da sie zycWydaje się, że o emigracji do UK, jej przyczynach i życiu poza ojczyzną powiedziano już wszystko. A jednak… Film, do obejrzenia którego chcemy Was dzisiaj zachęcić prezentuje poruszający punkt widzenia. Być może to za sprawą autentycznych historii samych emigrantów. Być może dlatego, że jest daleki od stereotypów. Że jest po prostu prawdziwy, realny, aktualny i że na długo zostaje w głowie. To już zapewne ocenicie sami.

I mała propozycja, zanim film zajmie Was na prawie godzinę – nie skupiajmy się za bardzo na tym, kto obraz wyprodukował i kto go poleca. Można się w ten sposób niepotrzebnie wdać w kwestie polityczne i ominąć istotę rzeczy, która leży zupełnie gdzie indziej.

Jesteśmy ciekawi Waszych wrażeń i opinii – zapraszamy do komentowania.

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
Opiekun srodowiskowy
ABC