1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 29.10.2020
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Polecane na weekend w Bedford (15-16 listopada)

weekend peterboroughKolejny weekend przed nami i już możemy poczuć, ze będzie w nim panowała atmosfera przygotowań do świąt Bożego Narodzenia. W okolicy pojawi się święty Mikołaj. Będzie szansa, żeby kupić upominki pod choinkę czy dekoracje świąteczne do domu. Słowem – zapowiada się udany weekend i właśnie takiego Wam życzymy.

Zaczynamy jednak od nieświątecznego akcentu czyli od wspólnej wystawy fotograficzno-artystycznej Bedford Camera Club oraz Bedford Art Society, która już trwa w The Harpur Suite (St Pauls Square). Ponad 400 dzieł wraz z szansą zakupienia części i zabrania ze sobą do domu. Wystawa otwarta od 10.00 do 16.00, wstęp za £2 (bezpłatny dla osób poniżej 14. roku życia).

A teraz już świątecznie; ponieważ jedno z pierwszych odpaleń dekoracji świątecznych przed nami. Aby je zobaczyć, trzeba udać się do Ampthill w niedzielę. Rozrywka już od godziny 14.00, z oficjalną inauguracją sezonu świątecznego o 16.30. Będzie zabawa dla dzieci, stoiska, wesołe miasteczko na parkingu w samym centrum miejscowości. Goście mogą się spodziewać występów, np. wykonania tańca morris czy pokazu Dancestarz Cheerleading. Nie zabranie również świętego Mikołaja.

A skoro już wspomnieliśmy o świętym Mikołaju, to musimy dodać, że pojawi się on także we Frost Garden Centre w Willington, dokładnie o godzinie 11.00 w sobotę. Towarzyszyć mu będą niezawodne renifery. Dzieci mogą przyjść i zobaczyć miłego gościa za £9.99 (bilet dla osoby dorosłej kosztuje £4.49) i zrobić sobie z nim zdjęcie (płatne dodatkowo). Na miejscu różne atrakcje dla najmłodszych, więc z pewnością warto się wybrać i na własne oczy zobaczyć zimową krainę, stworzoną w centrum.

W pierwszy dzień weekendu, w Scott Hall (Barford Avenue, Bedford) zagości St. Michael's Christmas Fayre. Stoiska, ciasta, loteria – to tylko niektóre z atrakcji. Start wydarzenia o 14.00, wstęp tylko 20p. 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC