1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 20.10.2020
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Polecane na weekend w Bedford (8-9 listopada)

happy weekend jesienCzujecie już ten pierwszy zimowy chłód w powietrzu? Zima i Boże Narodzenie szybko się zbliżają, więc i wśród proponowanych na nadchodzący weekend atrakcji pojawią się pierwsze akcenty świąteczne. Wspominamy również o pewnym fajnym polskim wydarzeniu. Życzymy Wam udanego (ciepłego i przytulnego!) weekendu.

W tą sobotę, 8 listopada, w godzinach 10.00 – 13.00, w Art Centre & Gallery przy 7 Howard Street w Bedford, nauczymy się robić własne kartki świąteczne. Koszt uczestnictwa w warsztatach to £15. Zapisy bezpośrednio w sklepie lub telefonicznie (Kylie, 07896 771821).

Również w sobotę, 8 listopada, w godzinach 10.00 – 15.00, w Bunyan Meeting Church przy Mill Street odbędzie się świąteczny targ, poświęcony w głównej mierze rzemiosłu. Na miejscu różne stoiska oferujące wspaniałe przedmioty i rzeczy, a także możliwość przekąszenia czegoś dobrego. Dzieci skorzystają z fajnej rozrywki w postaci robienia własnych kartek świątecznych. Wstęp tylko £1 (dzieci poniżej 14 roku życia wchodzą bezpłatnie) – na wejściu otrzyma się kubek gorącej kawy lub herbaty.

Chcesz być w formie i nie dać się ponurej aurze? Polska Szkoła Sobotnia przy PLCA zaprasza na zajęcia Zumby prowadzone przez wspaniałą instruktorkę Kasię Walusiak. Pierwsze zajęcia już 8 listopada w Main Hall Beauchamp Middle School o godzinie 12.30. Dzieci przeżywają swoją ciekawą przygodę edukacyjną, a dorośli w tym samym czasie mogą zadbać o swoje ciała i świetny nastrój. Do dzieła! Rezerwacja miejsc: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem telefonu: 0793564 3005.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC