1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 4.3.2024
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

Praca świąteczna w Bedford

praca swiateczna bedfordJak do tej pory święta Bożego Narodzenia nie pojawiały się na naszej stronie tak wcześnie. W tym roku jednak mamy powód, aby o grudniu pisać już w październiku. A jest nim nasz pomysł, aby zebrać dla Was w jednym miejscu oferty pracy świątecznej, na terenie Bedford i okolic, opublikowane w języku polskim. Zapraszamy do zapoznania się z naszym przewodnikiem - zobaczcie, kto gdzie rekrutuje do pracy sezonowej.

Do współpracy zaprosiliśmy agencje pracy z Bedford, które rozpoczynają nadsyłanie do nas ofert pracy sezonowej. Część reklamowanych stanowisk wyszukamy dla Was sami. Wszystkie propozycje znajdziecie w naszym dziale ogłoszeń, w zakładce „Praca sezonowa”:

http://bedfordpl.com/index.php?option=com_adsmanager&view=list&catid=178&Itemid=174

Ta sekcja będzie przez nas na bieżąco aktualizowana; w miarę pojawiania się nowych ofert, zatem zachęcamy do odwiedzania tego działu codziennie.

Dołożymy wszelkich starań, aby prezentowane na naszej stronie ogłoszenia były jak najbardziej aktualne, pamiętajcie jednak, że nie ponosimy za nie odpowiedzialności. Zatem, jeśli macie pytanie, komentarze lub potrzebujecie więcej informacji o danej pracy, najlepiej będzie skontaktować się z pracodawcą bezpośrednio. Nie będzie to trudne, ponieważ każdemu ogłoszeniu towarzyszą odpowiednie dane kontaktowe.

Każdy pracodawca, oferujący sezonowe zatrudnienie w naszym mieście, będzie mógł samodzielnie wystawić ogłoszenie w naszym specjalnym dziale. My również służymy pomocą, zwłaszcza firmom angielskim, oferując bezpłatne tłumaczenie anonsu z języka angielskiego na polski. Wszystkie pytania natury technicznej prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Podobne przewodniki przygotowaliśmy także dla naszych stron siostrzanych w Luton i Peterborough; www.lutonpl.com oraz www.peterboroughpl.com, więc jeśli macie znajomych lub rodzinę w tych miastach, to dajcie im o nich znać.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC