1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 20.10.2020
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Targi pracy w Bedford

targi pracy bedford 1Środa, 10 września to dzień, który w kalendarzu powinny zakreślić wszystkie osoby poszukujące pracy w Bedford. To właśnie wtedy, w godzinach 10.00 – 15.00, w Bedford Corn Exchange, odbędą się targi pracy: The Jobs Market. Warto wziąć ze sobą swoje CV i udać się na to wydarzenie – pracodawcy czekać będą ze stanowiskami pracy do zaoferowania!

Targi nie odbywają się po raz pierwszy. W zeszłym roku w imprezie uczestniczyło 34 pracodawców i ponad 1,200 bezrobotnych. Ci pierwsi mieli do zaoferowania drugim ponad 1,000 wakatów. Jedna czwarta kandydatów została po targach zatrudniona w wystawiających się przedsiębiorstwach.

W tym roku, na miejscu zobaczymy także stoiska, gdzie eksperci udzielą nam rady z zakresu kształcenia zawodowego, rozpoczynania własnej działalności czy praktyk zawodowych. 

Wśród potwierdzonych uczestników po stronie pracodawców znalazły się takie firmy, jak: Asda, Capita, Charles Wells, Kier, Lidl, NatWest, Sainsbury’s, The Army, Waitrose czy Bedford Borough Council.

Wstęp na targi pracy jest całkowicie bezpłatny i nie trzeba rezerwować swojego miejsca – wystarczy się tylko pojawić.

Zapraszamy!

targi pracy-bedford

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC