1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 12.8.2020
MIEJSCE REKLAMA  
 
 
 
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Zbliża się czas odnowienia tax credits

odnowienie tax creditsW dniu 31 lipca mija termin uaktualnienia swoich danych i informacji, niezbędnych do wypłacania Working Tax Credit i Child Tax Credit przez HMRC. Jeśli pobierający powyższe zasiłki od państwa nie zrobią tego w terminie bądź w ogóle, świadczenia zostaną wstrzymane.

Proces tegorocznego "odnowienia" został uproszczony dzięki wersji online – do tej pory spora liczba beneficjentów musiała wypełniać dokumenty bądź dzwonić do HMRC. Teraz, niezależnie od zmiany, którą chcemy zgłosić; czy to w dochodzie, czy w personalnych danych, wszystko możemy sprawnie załatwić w sposób elektroniczny.

Sprawy, o których powinno się poinformować HMRC, to zmiany m.in. w zarobkach, ilości godzin pracy czy kosztach opieki nad dzieckiem. Pełna lista znajduje się tutaj: https://www.gov.uk/changes-affect-tax-credits

HMRC wysłało w okresie od kwietnia do czerwca dokumenty, potrzebne do aktualizacji świadczeń czyli tzw. "tax credits renewal packs" do około 5.9 mln gospodarstw domowych na terenie całego kraju. Dostarczenie do HMRC wymaganych informacji i potwierdzeń online zajmuje około 10-20 minut (choć znacznej liczbie osób korzystających z internetowego rozwiązaniam zajęło to jedynie 6 minut).

Im szybciej odnowi się tax credits, tym lepiej – HMRC będzie wtedy wiedzieć, czy należy nam się dopłata, czy też zwrot w świadczeniu.

Link do strony, za pomocą której uaktualnimy nasze informacje w HMRC:
https://www.gov.uk/renewtaxcredits

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC