1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 4.3.2024
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

Midland Road będzie bezpieczniejsza

midland road dofinansowanieSukces naszego miasta! Lokalna policja uzyskała dofinansowanie w wysokości blisko 900 tysięcy funtów, które zostanie przekazane na poprawę bezpieczeństwa w newralgicznych miejscach w Bedford i Luton. Rządowe środki zasilą policyjny program "Safer Streets Campaign".

W naszym mieście z zastrzyku pieniężnego skorzysta Midland Road. Jej mieszkańcy oraz przedsiębiorcy, posiadający przy niej swoje firmy czy punkty usługowe, już wkrótce będą mogli cieszyć się z inwestycji wynoszącej £434,000.


Nasi sąsiedzi w Luton otrzymają kwotę £448,150 na usprawnienia w rejonie High Town.

Pieniądze zostaną przeznaczone na ulepszenie i zwiększenie zasięgu sieci kamer CCTV przy użyciu najnowszych technologii.

Powstaną także nowe ogrodzenia przy parkingach samochodowych oraz bocznych alejkach – wszystko po to, aby powstrzymać złoczyńców przed kradzieżami aut czy włamaniami do domów.

Policja planuje również montaż specjalistycznego systemu ochrony w postaci wideodomofonów oraz udzielanie rad z zakresu prewencji kryminalnej zarówno rezydentom, jak i biznesom z Midland Road.

Radni miejscy z radością przywitali informację o pomocy finansowej z Home Office. Ich wysiłki co prawda przyczyniły się do poprawy sytuacji na Midland Road – jednak statystyki wciąż pokazują, że to właśnie tam mamy do czynienia z największym problemem w kwestii bezpieczeństwa i antyspołecznych zachowań.

Podobnie, jak w przypadku High Town w Luton – ulica i jej otoczenie to jedno z najbardziej zdeprawowanych miejsc w kraju, gdzie kwitnie prostytucja, przestępczość, bezdomność czy używanie alkoholu oraz narkotyków.
Praca z wykorzystaniem dofinansowania rządowego zacznie się niebawem. Policja ma nadzieję, że zaangażują się w nią osoby, które Midland Road i High Town znają najlepiej. Mieszkańcy, pracodawcy, właściciele firm oraz organizacje i wolontariusze, którzy chcieliby pomóc, proszeni są o kontakt mailowy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Warto wspomnieć, że opisywana dotacja nie jest jedyną, którą udało się ostatnio wywalczyć dla Bedford. Zaledwie kilka tygodni temu nasze miasto otrzymało od jednego z ministerstw środki w wysokości £48,000 na przeciwdziałanie przemocy domowej.

midland road dofinansowanie slider

Komentarze   

0 #1 Janusz Smoliwas 2020-08-30 20:44
ten Midland Road odkąd pamiętam same zakapturzone zakapiory tam sie włóczą zeby tylko cos przychachmecic . Ile tam zabojstw,pobic bylo jak chyba nigdzie w Jukej .Jedynie co tam jest to brud syf,kiła i mogila
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC