1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 27.2.2024
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

Otwarcie mostu przy Bromham Road

most bromham road 1Mamy dobrą i złą wiadomość dla mieszkańców naszego miasta i okolic. Pierwsza jest taka, że od wtorku, 9 czerwca, most przy Bromham Road zostanie ponownie otwarty dla ruchu drogowego. Jego remont, przeprowadzany przez National Rail, utrudniał życie kierowców oraz pieszych przez równo rok.

Mniej optymistyczny jest fakt, że choć większość robót została już wykonana, to jednak pozostały jeszcze mniejsze, finalne prace, np. usunięcie elementów rusztowania. A to z kolei oznacza, że czekają nas jeszcze nocne objazdy w lipcu.

Od 9 czerwca przywrócone zostanie również korzystanie z chodników na moście po obu stronach.

Remont mostu w Bedford to część większego planu unowocześnienia Midland Main Line przez National Rail, którego koszt szacuje się na półtora miliarda funtów i który jest największą tego typu inwestycją od momentu powstania szlaku w epoce wiktoriańskiej. Dzięki pracom, linia z Londynu do Kettering oraz Corby prowadząca przez nasze miasto, zostanie zelektyfikowana.

most bromham road a

most bromham road

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC