1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 12.7.2020
MIEJSCE REKLAMA  
 
 
 
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Polak ukarany za śmiertelny wypadek

beredaSześć lat więzienia czeka Polaka, który doprowadził do wypadku swojego samochodu i tym samym do śmierci jednego z pasażerów. Marcin Bereda, lat 40, zamieszkały w Stockwood Crescent w Luton, jechał BMW 330 ulicą New Airport Way w dniu 7 czerwca i około godziny 18:20 uderzył w słup latarni ulicznej.

Siła tego uderzenia była tak potężna, że przedzieliła pojazd naszego rodaka na pół. Bereda i dwóch pasażerów odnieśli niewielkie urazy ciała. Trzeci pasażer, Milan Matlon, który siedział z tyłu auta, poniósł śmierć na miejscu wypadku.

Tuż przed kolizją, Bereda został pouczony przez partol policyjny w związku z za dużą prędkością, z jaką przemieszczał się w okolicach Farley Hill w Luton.

Funkcjonariusze po tragicznym wypadku przebadali Polaka przy pomocy alkomatu, który wskazał 85 mikrogramów alkoholu na 100 mililitrów wydychanego powietrza. Przypomnijmy, że limit w Wielkiej Brytanii wynosi 35 mikrogramów.

W zeszłym miesiącu Bereda został uznany za winnego spowodowania śmierci przez niebezpieczną jazdę.

W piątek, 4 października, sąd Luton Crown Court skazał go na sześć lat pozbawienia wolności.

bereda slider

Fot.: Marcin Bereda

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC