1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 29.10.2020
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Love Your Local Market w Bedford

love your market bedford sliderW nadchodzący weekend w centrum miasta czekają nas świetne wydarzenia, połączone z bezpłatną rozrywką dla najmłodszych. W ramach Love Your Local Market będzie celebrować to, co w naszych miejskich targach i ryneczkach najlepsze. Będzie dużo pysznych produktów od lokalnych sprzedawców do podziwiania oraz do kupienia.

W sobotę, 11 maja, dzieci wezmą udział w bezpłatnym malowaniu twarzy (10:00 – 16:00) i darmowym modelowaniu balonów (12:30 – 16:30). Dodatkowo, przy Harpur Square pojawi się okazja do zabawy na dmuchańcach i karuzelach za małą opłatą!

Z kolei dorośli pobuszują na Charter Market oraz markecie z rękodziełem Homemade in Bedford.

Kolejnego dnia przyjdzie czas na Bedford's Flea Market przy St Paul's Square. To szansa na złowienie prawdziwych perełek wśród zabytkowych zbiorów, rzeczy vintage, mebli, książek, itp.

Bedford targami i ryneczkami stoi, będzie więc co świętować. Przypomnijmy, że w centrum naszego miasta w każdą środę oraz sobotę odbywa się Charter Market, oferujący świeże owoce, warzywa i chleb przy St Paul’s Square; rośliny, odzież, akcesoria i artykuły codziennego użytku przy Allhallows i Harpur Square. W ostatniej lokalizacji w piątki znajdziemy również Home and Garden Market, Farmer's Market (drugi i czwarty czwartek miesiąca) i Homemade in Bedford Market (druga sobota miesiąca, od marca do grudnia). Natomiast w każdy czwartek i niedzielę w Saxon Centre w Kempston ma miejsce targ, na którym można kupić owoce oraz warzywa.

love your market bedford 1

love your market bedford

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC