1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 5.7.2020
MIEJSCE REKLAMA  
 
 
 
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Kolejne aresztowanie ws. zabójstwa Przemysława Golimowskiego

przemysla golimowski bedford glDruga osoba została aresztowana w sprawie morderstwa Przemysława Golimowskiego przy St Mary’s Street w Bedford w zeszłym tygodniu. To mężczyzna w wieku około trzydziestu lat, pochodzący z Birmingham, który już wcześniej miał kłopoty z prawem. Policja wciąż apeluje o informacje, które mogłyby pomóc w wyjaśnieniu wrześniowej tragedii.

Policja najpierw zatrzymała i aresztowała mężczyznę w odniesieniu do zabójstwa, a następnie go przesłuchała i zwolniła warunkowo. Podejrzany wrócił jednak do aresztu, gdy wyszło na jaw, że już przebywa na jednym warunkowym w związku z innymi przestępstwami.

Przypomnijmy, że kilka dni temu 21-letni Jamal Jeng z The Close w Clapham usłyszał zarzut morderstwa i przebywa obecnie w areszcie.

Policja zdecydowała się na uruchomienie specjalnej strony, dzięki której ewentualni świadkowie bądź osoby posiadające jakąkolwiek wiedzę o zajściu, mogą przekazać cenne dla śledztwa informacje. Strona znajduje się pod tym adresem: https://mipp.police.uk/operation/1227 . Alternatywną formą kontaktu jest telefon pod numer 101 i powołanie się na „Operation Woodleigh”.

O sprawie morderstwa Przemysława Golimowskiego możecie przeczytać tutaj [klik].

przemyslaw glimowski bedford

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC