1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 25.2.2020
MIEJSCE REKLAMA  
 
 
 
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Urząd zaszalał z objazdem

objazd bromhamNie ma to, jak mieć fantazję. Na przykład taką, jak urzędnicy Bedford Borough Council, którzy zaproponowali zdumionym mieszkańcom Bromham wyjątkowo długi objazd w związku z remontem mostu w ich miejscowości i zamknięciem drogi Village Road.

„Najdłuższy objazd w historii”, jak określają go już kierowcy, ma aż piętnaście mil długości czyli blisko dwadzieścia pięć kilometrów. Zacznie obowiązywać od 29 października, kiedy to rozpoczną się dwutygodniowe prace remontowe na małym moście.

Proponowana przez Bedford Borough Council alternatywna trasa poprowadzi kierowców na drogę A428, przez Box End Road, a następnie do kolejnych wiosek: Turvey, Carlton oraz Stevington. Z tej ostatniej trzeba będzie jeszcze przejechać przez trzy inne drogi, aby finalnie wrócić do Bromham, na drugą stronę Village Road.

Mieszkańcy Bromham wskazują, że o wiele prostszym i szybszym objazdem jest ten wzdłuż Berry Drive i Grange Lane. Taka opcja wymaga pokonania trasy mierzącej mniej niż jedną milę i prowadzi kierowców wprost na drugą stronę mostu – bez konieczności opuszczania wioski oraz podróżowania przez trzy kolejne, zupełnie nieprzystosowane do przyjęcia dużego ruchu drogowego, miejscowości. Z tego rozwiązania raczej nie mogłyby skorzystać samochody ciężarowe – ale i dla nich jest propozycja, licząca sobie nieco ponad milę.

Urząd broni swojego wyboru drogi, powołując się m.in. na obowiązujące lokalnie restrykcje wagowe oraz wąskie zakręty. Tłumaczy ponadto, że objazd jest bezpieczny i w pełni przejezdny dla kierowców.

objazd bromham slider

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC