1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 24.2.2020
MIEJSCE REKLAMA  
 
 
 
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Remont Bromham Road

bromham road bedford remontJedną z głównych ulic w Bedford czeka remont nawierzchni. Początek prac przy Bromham Road, od Dame Alice Street do Dynevor Road, zaplanowano na poniedziałek, 1 października. Mają one potrwać przez sześć tygodni i planowo zakończyć się w piątek, 9 listopada.

Dzięki robotom uda się naprawić i usprawnić system odwadniający przy drodze oraz wymienić krawężniki.

Poczynione zostaną także przygotowania do modernizacji sygnalizacji świetlnej przy Union Street i Greyfriars.

Bromham Road nawet bez remontu jest bardzo zatłoczoną trasą, dlatego wykonawcy robót podjęli decyzję, aby prace wykonywać w porze wieczornej oraz nocnej, od 20:00 do 06:00.

Podzielono również remont na trzy fazy – pozwoli to na zamykanie ulicy odcinkami i zastosowanie dogodnych objazdów. Etap pierwszy obejmie sektor od Shakespeare Road do Conduit Road, etap drugi to fragment od Conduit Road do Greyfriars, a ostatni – część drogi do Dame Alice Street.

bromham road bedford remont slider

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC