1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 16.1.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie
Odszkodowania londyn anglia Birmingham
TANIE CPCS KURSY I CSCS SZKOLENIA

Ciało Polaka wyłowione z Great Ouse

lasocki bedford 1We wtorek, 18 lipca, w godzinach porannych doszło do tragedii przy Riverside Embankment w Bedford. Służby ratownicze zostały wezwane na miejsce po tym, jak zauważono mężczyznę w wodzie. Udało się go wydostać z rzeki, ale niestety nie uratowano mu życia. Dzisiaj policja potwierdziła, że ofiarą jest 39-letni Zbigniew Lasocki – jego śmierć traktowana jest obecnie jako niewyjaśniona.

Policja apeluje do wszystkich osób, którzy znali mężczyznę lub przebywali w okolicach rzeki owego feralnego dnia, około godziny 10:15 (a nawet w poniedziałkową noc), o pomoc w wyjaśnieniu okoliczności nieszczęścia. Wystarczy zadzwonić na numer 101 i w zgłoszeniu podać numer referencyjny 137 oraz datę 18 lipca.

Sekcja zwłok Polaka nie okazała się skuteczna w ustaleniu przyczyny śmierci – potrzebne są dalsze, dodatkowe badania, które zostaną wykonane już wkrótce.

Wiadomo natomiast, że policja aresztowała dwóch mężczyzn w związku ze śmiercią Lasockiego. Jeden z nich, 28-latek, został zwolniony i służby nie przewidują dalszych działań względem jego osoby. Drugiego mężczyznę, liczącego sobie 47 lat, zwolniono za kaucją.

Zbigniew Lasocki nie miał stałego adresu zamieszkania.

 

lasocki bedford

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 DOMPOLSKI BANER
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie
ABC