1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 13.12.2018
 
 
 
   
  SHA baner
 
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie
Odszkodowania londyn anglia Birmingham
TANIE CPCS KURSY I CSCS SZKOLENIA

Szukamy szpiku dla Kacpra

goldiszewicz 1Wizyta siedmioletniego Kacpra Goldiszewicza z Nuneaton u lekarza początkowo nie zapowiadała tragedii. Chłopca bolało uszko. Doktor stwierdził zapalenie ucha oraz przepisał antybiotyk. Po jego podaniu Kacper miał jednak problemy z oddychaniem, wieczorem więc ponownie znalazł się u lekarza. Dziecku pobrano krew na rutynowe badania. Wynik był jednoznaczny – białaczka.

Od 22 listopada chłopczyk przeszedł już dwie serie chemii. Niedługo czeka go kolejna, ale ponieważ jest w największej grupie ryzyka, potrzebuje nowego szpiku. Obecnie trwają poszukiwania osoby, której szpik będzie można Kacprowi przeszczepić.

Jak sprawdzić, czy samemu można pomóc choremu chłopcu? To, wbrew pozorom, nie jest trudne, bolesne czy niebezpieczne. Wystarczy tylko kilka minut czasu na rejestrację. A potem należy poczekać na przesyłkę, zrobić wymaz z jamy ustnej i odesłać pod wskazany adres. Zarejestrować się można na następujących stronach: www.anthonynolan.org (wiek 16-30) albo www.dkms.org (wiek 17-55).

Więcej informacji na temat dzielnego chłopca i jego choroby można odnaleźć na tej stronie.

goldiszewicz plakat 1

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 DOMPOLSKI BANER
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie
ABC